Diğer Sonuçlar
 • Gayrimenkul sektörünün 2016'dan beklentileri ve öngörüleri!

  Gayrimenkul sektörü 2016 yılında hareket kazanacak. 2015’i durgun geçiren sektör bu yıl hem iç piyasa ve yabancıya satışta hem de kentsel dönüşümde atağa kalkacak.

 • Gayrimenkul sektörünün sorunları 2016'da çözülecek mi?

  Gayrimenkul sektörü 2016'yı büyük umutlarla karşıladı. Seçimlerden sonra sektörün bazı istekleri de karşılandı. Ancak ne yazık ki sorunların ABC'si hâlâ önümüzde. İşte Ceren Kumbasar'ın bugünkü haberi...

 • Gayrimenkul sektörü için 2016 sınav yılı olacak!

  EVA Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Cansel Turgut Yazıcı, 2016 yılında eylem planı ile gelmesi beklenen değişikliklerin sektörde bazı taşları oynatacağı ve gayrimenkule yatırım yapanları vergi yüklerinin artabileceğini belirtiyor.

 • Bekleyen projeler 2016 yılında raflardan iniyor!

  Gayrimenkul sektörü, 2016 için 1.5 milyon konut satış hedefi koydu. Bu hedefe ulaşmak için 2015 yılında bekleyen projeler bu yıl hızla devreye alınacak. Anadolu şehirlerinde de yatırımlar artıyor.

 • İzmir'de 2016'yla birlikte yeni projeler başladı!

  İZMİR gayrimenkul sektörü 2016'yla birlikte yeni projelere start verdi. Seçimler, ekonomik belirsizlik ve dış politikadaki sıkıntılara rağmen 2015'te satışlarını artıran sektör, yeni yıla da yatırımla başladı.

 • Her şeye rağmen konut sektörü büyüyecek!

  Cumhuriyet Gazetesi köşe yazarı olan Ceren Kumbasar, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Başkan Yardımcısı Haluk Sur ile röportaj gerçekleştirdi. Sur, 2015’teki belirsizliklere rağmen konut satışının rekor kırdığını belirtti.

 • Gayrimenkul, Türkiye'de önemli yatırım kalemlerinden biri oldu!

  Gayrimenkul sektörü son yıllarda en çok kazanç sağlayan 3 sektörden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu gelişmenin yaşanmasında ki en önemli faktör ise; sektörün her geçen yıl karlılık oranlarını arttırması.

 • İnşaat sektörü İran'a odaklandı!

  İran'a karşı uygulanan yaptırımların kalkması Türk gayrimenkul sektörünü de heyecanlandırdı. İran pazarını radarlarına aldıklarını belirten sektör temsilcileri 'Know - How'ımızı bu yeni pazarda kullanabiliriz" diyor...

 • Eva Gayrimenkul Periskop'un 28. sayısını yayınladı!

  EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık'ın her üç ayda bir yayınladığı "PERISKOP" isimli yayınının 28. sayısı yayınlandı. PERISKOP' ta 2015 Ekim-Kasım-Aralık dönemine ait gayrimenkul sektörü ile ilgili haberler yer alıyor.

 • Ruslar'ın Türkiye'deki gayrimenkul yatırımları durmadı!

  Türkiye ile Rusya arasında yaşanan gerilim, Rusların Türkiye'de yaptığı gayrimenkul yatırımlarına yansımadı. 1A Plus Yönetim Kurulu Başkanı Sevimli: "Krizden emlak sektörü etkilenmedi. Rusların 'Türkiye ilgisi' devam ediyor" dedi.