İnşaat sektörü rahat bir nefes alacak!

KEMDER Başkanı Süleyman Akbıyık

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, partisinin 1 Kasım Genel Seçimlerindeki zaferin mutluluğunu Kepez Müteahhitler Derneği (KEMDER) Başkanı Süleyman Akbıyık ve dernek üyeleriyle bir araya gelerek paylaştı.

İstiktarın ülke ekonomisini canlandıracağını belirten Kepez Müteahhitler Derneği (KEMDER) Başkanı Süleyman Akbıyık, “Sektörümüz bu secim neticesinden rahat bir nefes alacaktır. İnşaat sektörü piyasadaki en küçük hareketlilikten etkileniyor. Müteahhitler olarak hep istikrarı istedik ve nitekimde gerçekleşti. Artık güvenle Kepez ve Antalya’yı inşa edeceğiz” dedi.

“HALKIMIZ TERCİHİNİ YAPTI”
Demokrasi bayramının sevincini vatandaşlarla paylaştıklarını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Diğer partiler gibi ‘seçim bitti iş bitti’ mantığıyla hareket etmiyoruz. Vatandaşlarımız ve sizler gelecek Türkiye adına oylarınızı kullandınız. Halkımızın tercihi ‘tek başına iş başına’ olduğu için Ak parti tek başma göreve geldi. Bu sonuçla Türkiye rahat bir nefes aldı” şeklinde konuştu.

“EKONOMİ CANLANACAK”
Seçim zaferinin ardından inşaat sektörünün onunun açılacağını vurgulayan Başkan Tütüncü, “inşaat sektörü hepimizin bildiği gibi onlarca sektörü de beraberinde besliyor, inşaat sektörü durduğu an diğer sektörler olumsuz olarak etkileniyor. Ancak, 7 Haziran sonrası bozulan istikrar milletimizin sayesinde bugün yeniden tecelli etti. Bundan sonra yaşanacak istikrar ortamı ve ekonomik canlanmayla birlikte ülkemizin ve siz değerli müteahhitlerimizin yolu Allah’ın izniyle açık. Bizler nasıl yeni Türkiye’yi inşa ediyorsak, siz de Kepezli müteahhitler olarak Kepez’i inşa ediyorsunuz” dedi.

Akdeniz’de Yeni Yüzyıl

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*