Diğer Sonuçlar
 • Antalya Kepez 2015'te 37 proje kazandı!

  Antalya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2015'te Kepeze altın yılını yaşattı. Bu yıl içerisinde 37 ayrı projeyi Kepez'e kazandırdı.

 • Hakan Tütüncü: 2015 Kepez'in altın yılı oldu!

  Kepez Belediye meclisinde konuşan Başkan Hakan Tütüncü, "2015 yılı Kepez'in altın yılı olarak kayıtlarda yerini aldı. 37 ayrı açılış ve temel atma programı yaptık" dedi

 • Yeşil Antalya Sanayi Sitesi'ne 5 kat yapılaşma hakkı verildi!

  Kepez belediye Meclisi'nin Ocak ayı toplantısı Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün yönetiminde gerçekleştirildi. Meclis'te oybirliği ile kabul edilen imar planı revizyonu ile Yeşil Antalya Sanayi Sitesi'ne 5 kat yapılaşma hakkı verildi.

 • Antalya Kepez'de bu yıl 10 yeni eserin temeli atılacak!

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez’i cazibe merkezi haline getirecek projelerinden 10’unun daha temelini atıyor. Kepez’de yatırım, şehirleşme bu yıl da hız kesmeden devam ediyor.

 • Antalya Kepez'e yeni yaşam merkezi!

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez’e içerisinde tarihi çarşının, şehitler anıtının, Osmanlı ve Selçuklu has bahçelerinin ve kent meydanının olduğu bir yaşam merkezi inşa edildiğini söyledi

 • Antalya'daki 1.70’lik katsayı sorunu kentsel dönüşüme engel mi?

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Muratpaşa Müteahhitler Derneği’nde düzenlenen toplantıda inşaat sektöründeki katsayı sorununa değinerek, “Antalya’da bu 1.70 ile ilgili sıkıntılar olmasa bazı şeyler çok daha çabuk yapılabilir” dedi.

 • Kepez Park Orman projesi devam ediyor!

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 24 Aralık’ta temeli atılan ve kente yaşayanları doğa, macera ve sporla buluşturacak olan Kepez Park Orman projesinin devam eden çalışmaları inceledi.

 • Hakan Tütüncü: Pil Fabrikası'na kimse göz dikemeyecek!

  Kepez Belediyesi’nin Şubat ayı meclisinde gazetecilerin Pil Fabrikası ile ilgili sorularını cevaplandıran Başkan Hakan Tütüncü; “Orası kesinlikle ve kesinlikle park alanı olacak ve biz hayatta ve ayakta olduğumuz sürece oraya kimse göz dikemeyecek” dedi.

 • Kepez'e hasta konuk evi geliyor!

  Meclis gündeminin 9. maddesi ile ilgili bir açıklama yapan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,' "Önce ki konuk evimiz 32 yataklı idi. Yeni yapılacak olan konuk evimizin 132 yataklı olmasını hedefliyoruz. " dedi.

 • Kepez Avni Tolunay ve Duraliler için modern imar planı hazırlanıyor!

  Başkan Hakan Tütüncü, Avni Tolunay ve Duraliler mahalleleri için Avrupai tarzda, modern bir imar planı hazırladıklarını söyledi. Tütüncü, imar planının uygulanmasıyla bölgenin, Antalya’nın en güzel yerleşim yeri haline geleceğini belirtti.