Alpiş İnşaat’ın satış pazarlama müdürü belirlendi!

selçuk sukas

İnşaat sektörünün başarılı Satış Müdürü Selçuk Sukas, Alpiş Group iştiraklerinden Alpiş İnşaat Satış Pazarlama Müdürü oldu.

Dört yıl önce istanbul’dan Bursa inşaat sektörüne transfer olan tecrübeli Satış Müdürü Sukas, Bursa’da 15 projenin satış pazarlama organizasyonunu gerçekleştirerek başarılı bir grafik sergilemişti. Selçuk Sukas; “Alpiş inşaat büyük bir marka, bu markanın bir parçası olmaktan hem mutlu, hem de gururluyum” dedi. “Bundan böyle tüm tecrübe ve bilgimizle Alpiş inşaat’ın başarısı için çalışacağız” diyen Sukas, Tuana Evleri Projesi ile startı verdiklerini belirtti.

START TUANA’YLA 

Alpiş İnşaat Satış Pazarlama Müdürü Selçuk Sukas, “İstanbul Caddesinde52 bin metrekare alanda 14 blok ve 356 daire olarak kurgulanan Tuana Evleri’nin satışına başladık. Yoğun bir tempoda misafirlerimizi karşılamaya ve satışlara devam ediyoruz” dedi.

Selçuk Sukas, Tuana’nın nitelik zengini bir proje olduğunu belirterek, projede, ısıtmalı yüzme havuzları, saunalar, Türk hamamları, spor salonları, 24 saat güvenlik, 7/24 kamera takip sistemi çocuk oyun alanları, otoparklar ve yeşil alanlar gibi önemli sosyal alanlar kurgulandığını ifade etti. 2+1-2,5+1-3,5+14,5+1 ve 5,5+1 daire tiplerinin bulunduğu Tuana Evleri’nin Aralık 2016’da teslim edileceğini belirten Sukas, İstanbul Caddesi’nde çok ciddi bir değişim ve gelişimin başladığını, bu gelişimi gören Alpiş inşaat’ın da bölgeye çok ciddi yatırımlar yaptığını ve yapmaya da devam edeceğini söyledi.

Bursa Kent