Arsa en kârlı yatırım aracıdır!

Yeşil Vadi Arsa Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan,

YEŞİL Vadi Arsa Ofisi, 1999’dan bu yana sürdürdüğü dürüst hizmet anlayışı, müşterilerinin yatırım yapma planları için gösterdiği titizlik ve yarının gelecek vadeden yatırımlarını bulma konusunda attığı isabetli adımlarla emlak ve gayrimenkul sektörünün aranan isimlerinden biri olmayı başardı.

Gerek satışını gerçekleştirdiği bölgelerin artan değeri, gerekse referansı olan müşterilerinin duyduğu memnuniyet. Yeşil Vadi Arsa Ofisi ne sektöründe özel bir yer kazandırdı.

“Arsa en kârlı yatırımdır” düsturuyla Çerkezköy. Kapaklı. Saray. Büyük Yoncalı. Tekirdağ, Misinli. Marmaracık’ta arsa, arazi ve gayrimenkul konularında faaliyet gösteren ve binlerce aileyi gayrimenkul sahibi yapan Yeşil Vadi Arsa Ofisi ve inşaat ı emsallerinden ayıran fark, imarlı ve ifrazlı arsaları müşterilerine sunması…

Yeşil Vadi Arsa Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Orhan, sürpriz projelerle insanlara daha çok gelir kazandırmaya devam edeceklerini belirterek. “Arsa en kârlı yatırım aracıdır. İnşallah şirketimiz ve şubelerimiz müşterilerimiz için hayırlara vesile olur” diye konuştu.

Orhan. Yeşil Vadi Arsa Ofisi’nin sektörde çok saygın ve güvenilir bir konuma gelmesinden gurur duyduklarını ifade ederek, “Bizler, yatırım danışmanıyız. 15 yıldır arsa sektöründe yapılan tüm yatırımlar. yatırımcısına çok büyük yüzdelerle kazançlar getirmiştir.

Biz ‘geleceği görmek elinizde değil ama planlamak elinizde’ sloganıyla müşterilerimize kazançlı yatırım fırsatları sunuyoruz. Bize duyulan güveni her gün yeniden kazanmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

başka yatırımcı şirketleri de etkiledi. Kısa bir sürede Kapaklı yeni bir cazibe merkezi, gözde bir yatırım aracı haline dönüştü. Bu projemizden sonra Yoncalı, daha sonra Misinli projesi başladı. Her proje kısa bir zaman diliminde bitiyor ve diğer projelerimiz için bir güce, enerjiye dönüşüyor.

” Kapaklı projelerimizle cazibe merkezi oldu”

PROJELERİYLE ilgili bilgi veren Rafet Orhan, arkadaşımız Ahmet Çekin’e şu bilgileri verdi: “Yeşil Vadi’nin ilk projesi, Çerkezköy’ün şirin beldesi Kapaklı’da hayat buldu. 0 zamanlar Kapaklı, nüfusu az, imkânları kıt ve sosyoekonomik açıdan yeni gelişmeye başlayan bir bölgeydi. Yeşil Vadi’nin buradaki çalışmaları başka yatırımcı şirketleri de etkiledi, Kısa bir sürede Kapaklı yeni bir cazibe merkezine dönüştü. Bu projemizden sonra Yoncalı daha sonra Misinli Projesi başladı. Her proje kısa bir zaman diliminde bitiyor ve diğer projelerimiz için bir güce enerjiye dönüşüyor”

Milat