Varyap Yalıkavak projesinin lansmanı yapıldı!

varyap-yalikavak-projesi

Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda yükselecek “Varyap Yalıkavak” projesinin lansmanı bugün Swiss The Bosphorus Istanbul’da basın toplantısı ile yapıldı.

Varyap; Bodrum’un en eşsiz koylarından biri olan, sakinliği ve deniziyle ön plana çıkan Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda hayata geçireceği “Varyap Yalıkavak” projesinin tanıtımını, Varyap CEO’su Mehmet Erdinç Varlıbaş’ın katılımıyla bugün Swiss The Bosphorus Istanbul’da yapılan basın toplantısı ile gerçekleştirdi.

Bodrum’un gözde bölgesi Yalıkavağı, dünyaca ünlü marinasından sonra yine dünya çapında bir proje ile buluşturmayı hedefleyen “Varyap Yalıkavak” projesi dünyaca ünlü bir otelin yanı sıra sınırlı sayıda satışı yapılacak rezidans üniteleri ve özel plajdan oluşuyor. Swiss The Bosphorus Istanbul’da düzenlenen basın toplantısında konuşan Mehmet Erdinç Varlıbaş, Varyap Yalıkavak’a ilişkin yaptığı açıklamada ”

Bodrum’un marka değerini ciddi boyutta yukarı taşıyacak 150 milyon Euro değerinde bir proje hazırladık. Burası, eşine az rastlanır güzellikte bir arsa ve bu yüzden tasarıma çok önem verdik. Dünyanın sayılı projelerini gerçekleştiren uluslararası mimarlık ofisi 10 Design ve Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofislerinden Loft Mimarlık tarafından tasarlanan projede 5 yıldızlı bir otel, 60 adet özel rezidans ve özel plaj bulunuyor. İç ve dış mekânların tasarımında çağdaş sanatı, iç ve dış mimari ile birleştiriyoruz. Bunun için dünyaca ünlü bir sanat danışmanı görev alacak. Oteli ise dünyaca ünlü bir marka işletecek. Görüşmelerimiz son aşamaya geldi. Kasım ayında markayı lanse etmiş olacağız.

Bu projede, diğer projelerden farklı olarak, lansmanda en değerli bloğu satışa sunuyoruz. Sınırlı sayıda üniteye sahip bu blokta 70 m2 ile 200 m2 arasında değişen rezidans ünitelerinde fiyatlar 390,000 Euro’dan başlıyor. Proje satışa sunulmadan gelen talep bizleri Bodrum’a daha dikkatli bakmaya yöneltti” dedi. Projenin detayları hakkında da bilgi veren Varlıbaş, “Varyap ile uzun yıllar bağ kurmuş müşterilerimize bu ayrıcalığı sağlamak istiyoruz, önceliği onlara vermek istiyoruz.’’ diye belirtti.

1975 yılında gayrimenkul geliştirme, inşaat ve müteahhitlik şirketi olarak kurulan Varyap, altyapı ve üstyapı inşaatlarında Türkiye’ye değer katmaya ve uluslararası arenada büyük projelere imza atmaya devam ediyor.

 

Web: http://www.varyap.com/