Nef Çekmeköy’de garantili kira desteği!

Nef imzası ile hayata geçirilen NEF Çekmeköy’deki ticari alanlar 1 günlüğüne 2 Mart Cumartesi günü satışa çıkarılıyor. Projedeki dükkanlar için garantili kira desteği veriliyor.

Özyeğin Üniversitesi ve SEV gibi prestijli okullara komşu konumda yükselen Nef Çekmeköy 1600 ailenin yaşayacağı bir proje olarak hayata geçiriliyor.

35 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen Nef Çekmeköy projesinde 1+1, 1,5+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki dairelerin alanları 98 metrekare ile 126 metrekare arasında değişiyor.

Nef Çekmeköy’de garantili kira desteği!
Nef Çekmeköy’de garantili kira desteği sunuluyor. Nef yatırımcılara; satın aldıkları mağazaların tesliminden itibaren tam iki yıl boyunca kesintisiz kira desteği imkanı veriyor.

Kiracıdan alınan kira dışında Nef’ten alınan kira desteği ticari alan boş da kalsa yatırımcının kendisi de kullansa ödenmeye devam ediyor. Garantili kira desteği ile mağazalar daha prestijli mağazara kiralanıyor.

Nef Çekmeköy lokasyon olarak; Yenidoğan Metro İstasyonu’na 1 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 22 dakika, 15 Temmuz Köprüsü’ne 27 dakika, FSM Köprüsü’ne 22 dakika ve YSS Köprüsü’ne 33 dakika mesafede inşa ediliyor.

Nef Çekmeköy iletişim:
Tel: 444 9 633
Web: http://www.nef.com.tr/