Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul ödeme kampanyası!

kazlicesme-buyukyali-istanbul-odeme-kampanyasi

 

Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul ödeme kampanyası!
Büyükyalı İstanbul projesi Özak GYO, Yenigün ve Ziylan Ortaklığı tarafından Zeytinburnu-Kazlıçeşme sahil yolu üzerinde inşa ediliyor.

11 bin metrekare alanda hayata geçirilen Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul’da 1+1’den 5+1’e kadar daire alternatifleri bulunuyor. 1.500 konutun yer aldığı projede ofis, apart ve AVM alanları bulunuyor.

Büyükyalı Emlak Konut projesinde dairelerin büyüklükleri 75 metrekare ila 450 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Kennedy Caddesi Büyükyalı projesinin 2019 yılının sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul projesinde daireler 1 milyon liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Büyükyalı İstanbul’daki dairelerin metrekare birim fiyatları 13 bin liradan başlıyor 25 bin liraya kadar yükseliyor.

Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul ödeme kampanyası…
Büyükyalı’daki sınırlı sayıda dairenin dahil edildiği ve projeye olan ilgiyi artıran Emlak Konut kampanyası, yıl sonuna kadar devam edecek. Banka kredisi ve kefile ihtiyaç duyulmadan yüzde 10 peşinat, aylık 0.70 faizle 120 ay taksit veya 0.42 faizle 60 ay taksit seçenekleriyle yatırım fırsatı sunuyor.

Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul iletişim…
Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul Adres: Kennedy Cad. Kazlıçeşme Mahallesi 34020
Zeytinburnu, İstanbul / Türkiye

Kazlıçeşme Büyükyalı İstanbul Tel: 0212 557 73 73
Web: http://buyukyali.com/
Özge ÖZDEMİR/Emlaktagundem.com