Tual Çarşı’da 12 Kasım’da 175 dükkan satışa sunuluyor!

tual-bahcekent

Tual Bahçekent içerisinde yer alan Tual Çarşı’daki 175 adet dükkan açık artırma usulü ile satışa sunuluyor. Çarşı ihalesinin 12 Kasım’da yapılması planlanıyor.

Dağ Mühendislik tarafından Emlak Konut güvencesiyle yükselen proje konum olarak İstanbul Başakşehir’de yer alıyor.

Tual Çarşı’da açık artırma usulüyle 175 adet dükkan 12 Kasım’da satışa çıkıyor. 2018 yılında tamamlanması planlanan projede 1+1 ile 4+1 arasında daireler bulunuyor.

Tual Bahçekent projesinde 1+1’ler 239 bin TL ile 300 bin TL, 2+1’ler 392 bin TL ile 452 bin TL, 3+1’ler 460 bin TL ile 555 bin TL arasında değişirken dükkan fiyatları 130 bin TL’den başlıyor.

Ödeme planına göre projede ister yüzde 5 peşinat’la, ‘ister 1 yıl ödemesiz dönem’ seçenekleri sunuluyor.

Birçok sosyal alana sahip projenin içerisinde; buhar odası, çocuk oyun parkları, fitness, kapalı havuz, sauna, yürüyüş parkurları, basketbol sahası mevcut.

 

Tual Çarşı ihale detayları
Aşağıda belirtilen adımların, en geç 12/11/2016 tarihi saat: 12:00’ye kadar İstekliler tarafından yerine getirilmesi gerekmektedir.

1.Adım: İsteklilerin www.emlakkonut.com.tr web adresinde talep edilen tüm bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Bilgiler eksiksiz girildiği takdirde, sistem tarafından
müşteri numarası üretilecektir.

2.Adım: İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir. (Bilgi: Madde:13)

3.Adım: İstekliler, aşağıda belirtilen adrese, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Madde:12’de belirtilen diğer evraklarını Tual Bahçekent
Satış Ofisine (Başakşehir 2.Kısım Mah. Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı Başakşehir / İSTANBUL) teslim etmeleri gerekmektedir.

4.Adım: Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Satış Ofisi yetkilileri
İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 12/11/2016 tarihi saat: 12:00’ye kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.

5.Adım: İstekliler, İhalenin yapılacağı 12/11/2016 tarihi saat 13:00’de Tual Bahçekent Projesi Satış Ofisinde Başakşehir 2.Kısım Mah. Şehit Asteğmen Furkan Işık  Bulvarı Başakşehir / İSTANBUL yanlarında ihale bayrakları, kimlikleri, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.

 

Web: http://www.tualbahcekent.com/
Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com