Diğer Sonuçlar
 • Vodafone Arena son hali böyle!

  Vodafone Arena inşaatının son hali nasıl? Vodafone Arena ne zaman açılacak? Vodafone Arena canlı yayın izle linki nerede? Vodafone Arena, Ocak 2015 itibariyle ne durumda? Vodafone Arena Stadı'nda neler olacak? İşte cevaplar...

 • İşte Vodafone Arena'nın son hali!

  Vodafone Arena inşaatının son hali nasıl? Tüm Beşiktaş tarafının sabırla beklediği Vodafone Arena'daki 1 yıllık değişim fotoğraflandı. İnşaatı hızla ilerleyen Vodafone Arena Şubat 2015 itibariyle ne durumda?

 • Vodafone Arena'nın resmi açılışı Ekim 2015'te!

  Si­yah-Be­yaz­lı­lar, ye­ni sta­dı Vo­da­fo­ne Are­na­'yı Ka­dı­kö­y'­de­ki der­bi ön­ce­si fii­len aça­cak. Yö­ne­tim in­şa­atı sü­ren stat­ta bir so­yun­ma oda­sı­nın kri­tik ma­ça ka­dar ha­zır ha­le ge­ti­ril­me­si ta­li­ma­tını ver­di..

 • Vodafone Arena inşaatında son durum ne?

  "Türkiye'nin ilk akıllı ve çevreci stadyumu" olarak inşa edilen Vodafone Arena'nın bu sezonun ikinci yarısında hizmete girmesi planlanıyordu, 2. sezona yetişmeyen Vodafone Arena'nın resmi açılışının 2015 Ekim'de gerçekleşmesi planlanıyor...

 • Vodafone Arena'ya çatı mı yapılıyor?

  Siyah-beyazlıların ruhsat aldıkları projede, Boğaz’a bakan kale arkasının üstünün açık olduğu, ancak inşaatın usule uygun gitmediği fark edildi. Bu konuda bilgi alınması için Başkan Fikret Orman, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne davet edildi.

 • Vodafone Arena Stadı ne zaman açılıyor?

  "Tür­ki­ye'nin ilk akıl­lı ve çev­re­ci stad­yu­mu" ola­rak yük­se­len Vo­da­fo­ne Are­na'nın ka­ba in­şa­atı ta­mam­lan­dı. Ze­min ça­lış­ma­la­rı Ma­yıs ayın­da baş­la­ya­cak olan Vo­da­fo­ne Are­na'nın açı­lış ta­ri­hi ya­şa­nan ma­li sı­kın­tı­lar ne

 • Vodafone Arena'da zemin çalışmaları başladı!

  Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Vodafone Arena’nın ne zaman tamamlanacağına ilişkin “Tahmin ediyorum sonlarına geldik. Bundan sonrası branda ile çatıyı kapatmak. Bir hafta 10 güne çatıya elektrik lambalarını takmayı hedefliyoruz” dedi.

 • Beşiktaş Vodafone Arena Stadı ne zaman açılacak?

  Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Vodafone Arena'nın ne zaman açılacağını önümüzdeki hafta açıklayacağız" dedi. Orman, kulübün mayıs ayında yapılacak seçimli olağan genel kurulunda başkanlığa yeniden aday olacağını açıkladı.

 • Beylerbeyi'ne dev spor kompleksi geliyor!

  Spora ve sporcuya verdiği önemle isminden sıkça söz ettiren Üsküdar Belediyesi 100 milyon TL’lik Beylerbeyi projesi ile Beşiktaş’ın yeni mabedi olan Vodafone Arena’ya rakip olmaya hazırlanıyor.

 • İzmir'in stat projelerinde son durum!

  Vodafone Arena, tüm Türkiye’yi, en çok da bu konuda buruk olan İzmir’i hayran bıraktı. Tesis yokluğundan 45 yıllık Atatürk Stadı’na mahkum kalan İzmir’de stat projelerinin ne zaman tamamlanacağı belli değil...