Diğer Sonuçlar
 • Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Salonu yüzde 75 tamamlandı!

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, inşaatının yüzde 75'i tamamlanan Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Salonu'nu gezdi.

 • Ankara Yenimahalle'ye yeni projeler geliyor!

  Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalleli muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarlarla görüş alışverişinde de bulunan Yaşar, yapılan hizmetleri ve hayata geçirilecek projeleri anlattı.

 • Teknopark Ankara’nın vizyonuna katkı yapacak!

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, İvedik Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Gültekin ile bir araya geldi. Başkan Yaşar’a İvedik’in yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren Gültekin, Teknopark Ankara Projesi’nden de bahsetti.

 • Yenimahalle Ankara'nın parlayan yıldızı!

  Ankara Gayrimenkul Müşavirleri Derneği (AGEM) Başkanı Erkan Aslan, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı ziyaret etti. Dernek çalışmaları hakkında Başkan Yaşar’a bilgi veren Aslan “ Başkent’in parlayan yıldızı Yenimahalle” dedi.

 • Ankara Ragıp Tüzün Parkı ihalesi ne zaman yapılacak?

  Yenimahalle Belediyesi Ragıp Tüzün Parkı'nı yepyeni bir konseptle yaza hazırlıyor. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ragıp Tüzün Mahallesi'ndeki esnafı ziyaret etti.

 • Fethi Yaşar: Eline keser alan inşaat yapmamalı!

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar "Eline keser alanın inşaat yapmaya çalışması üstelik de büyük çoğunluğu deprem bölgesi olan Anadolu topraklarında kabul edilebilir bir durum değildir" dedi.

 • Fethi Yaşar'dan Yenimahalle'ye kültür merkezi müjdesi!

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Turgut Özal Mahallesi Parkı ve Sağlık Ocağı’nı görkemli bir törenle hizmete açtı. Yaşar açılışta mahalle sakinlerine kültür merkezi yapacaklarını da müjdeledi.

 • Fethi Yaşar: Sosyal tesis 2017'nin sonunda hizmete girecek!

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "Parkımız, 5 bin 768 metrekare alan üzerine baştan dizayn edilecek. Yenimahalle'lilere şimdiden hayırlı olsun, Yenimahalle'li hemşerilerim sosyal tesislerimizden yararlanacaklar" gibi ifadeler kullandı.

 • Yenimahalle'deki gecekondu alanlarında dönüşüm ilan edilmeli!

  Yeni Mahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Ak Saray balkonunda Erdoğan'a ilçenin sorunlarını anlattı. Yaşar, "Karşıyaka Mezarlığı'nın yanındaki gecekondu alanı. Buranın kentsel dönüşüm ilan edilmesi gerekiyor." dedi.

 • Yaşar Şentepe, Ankara Yenimahalle'deki yatırımlarını anlattı!

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın ev sahipliğinde 2 bine yakın mahalle sakininin bir araya geldiği iftar programı düzenlendi. İlçe genelinde yapılan çalışmaları da anlatan Başkan Yaşar Şentepe’de bu dönem yapılacak hizmet ve yatırımların da müjdesini verdi.