Diğer Sonuçlar
 • Emlak Konut Bakırköy Bölge Parkı ihalesini dondurdu!

  Emlak Konut GYO, Bakırköy' de yapılması planlanan Bölge Parkı ihalesinin sürecini dondurdu. Ayrıca Kayabaşı konut ihaleleri ve Kayabaşı 2 etap ihalesi için verilen teklifleri duyurdu...

 • Tahincioğlu 2014'te 5 yeni projeye start verecek!

  2014 yılında 5 farklı lokasyonda yeni proje geliştireceklerini belirten Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Soner Akpınar, TOKİ ve Emlak Konut ihaleleri ile gelebilecek tüm fırsatları da değerlendirmeye devam edeceklerini söyledi...

 • Özak-Yenigün-Delta-Ziylan Adi Ortaklığı ile Emlak Konut Kazlıçeşme için imzayı attı!

  Son dönemin en büyük ihaleleri arasında yer alan Kazlıçeşme'de imzalar atıldı. İhaleyi 4.2 milyar lirayla kazanan konsorsiyum bölgede Avrupalıları cezbedecek bir karma proje inşa edecek...

 • Emlak Konut Ayazma ve Yenimahalle ihaleleri ertelendi!

  Emlak Konut GYO, Ayazma Emlak Konutları 1. etap konut ve ticaret inşaatı ihalesi ile Ankara Yenimahalle İstasyon arsa satışı ihalesi ileri bir tarihe ertelendi. İhaleler ne zaman yapılacak?

 • Emlak Konut Yenimahalle ve Ayazma ihaleleri ertelendi!

  Emlak Konut GYO, 17 Şubat 2015 Salı günü yapılacak olan İstanbul Başakşehir Ayazma Emlak Konutları 1 .etap konut ve ticaret inşaatları ile altyapı ve çevre düzenleme inşaatları işinin ihale tarihini erteledi.

 • İnşaattan piyasaya 10 milyar!

  İhaleleri talep rekoru kıran Emlak Konut yeni hamleler için gün sayıyor. Genel Müdür Kurum, "2.5 ay içinde yapılacak 5-6 ihaleden piyasaya toplam 10 milyar lira akacak" dedi.

 • Emlak Konut ihaleleri arsa fiyatlarını patlattı!

  Geçen hafta Emlak Konut GYO tarafından gerçekleştirilen ihalelere katılan müteahhitler, rekabetin dozunu kaçırınca metrekare fiyatlarında doğal olmayan bir şişkinlik ve fiyat artışı yaşandı..

 • Emlak Konut 3 ihalesini erteledi!

  Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Temmuz ayında yapacağı Nevşehir Yenimahalle, Denizli Merkezefendi ve Çankaya Çayyolu arsa ihaleleri ileri bir tarihe ertelendi. İşte ihalelerin detayları...

 • Emlak Konut Nevşehir ve Denizli ihaleleri ertelendi!

  Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Nevşehir ve Denizli'deki Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalelerinin ertelendiğini belirterek yeni tarihleri Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.

 • Emlak Konut Nevşehir ve Denizli ihaleleri bu hafta yapılacak!

  Emlak Konut GYO'nun bu hafta içinde iki ihalesi var. Birinci ihale Nevşehir Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ikinci ihale ise Denizli Merkezefendi Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi.