Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


emlak konut ıspartakule

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul Avcılar Ispartakule 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi İhalesi yapıldı.
2 firmanın katıldığı Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul Avcılar Ispartakule 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi İhalesi teklifleri geldi.

Emlak Konut Ispartakule 6. etap arazisine en yüksek teklif Hasanoğlu İnşaat’tan 35 milyon TL olarak gerçekleşirken Ak Yapı İnşaat’tan ise 15 milyon TL teklif gerçekleşti.
Arsanın toplam parsel alanı 44 bin 825,21, emsale esas inşaat alanı ise 67 bin 951,07 metrekare olarak belirlendi.


Avcılar Ispartakule 6. Etap arsa bilgilerini sıralayacak olursak, 623 ada, 1 parsel no alanında ticaret alanı bulunuyor. Parsel alanı 20 bin 314,51, Emsal değeri 2,0, Emsale Esas İnşaat alanı 40 bin 629,02 metrekare. Bina yüksekliği serbest, 670 ada, 1 parsel no alanında, konut dışı kentsel çalışma alanı bulunuyor. Parsel alanı, 18 bin 214,70, Emsal değeri 1,50, Emsale Esas İnşaar alanı 27 bin 322,05 metrekare. Bina yüksekliği Avan proje, 678 ada, 1 parsel no alanında dini tesis alanı bulunuyor. Parsel alanı 5 bin 246 metrekare, Projede park alanı bulunuyor. Parsel alanı bin 50 metrekare şeklinde.

Avcılar Ispartakule 6. Etap arazisinin plan notları arasında; ticaret olarak gösterilecek alanlarda; büro, iş hanı, gazino, lokanta, çarşı, çok katlı mağaza, banka, otel, sinema, tiyatro salonu, apart daire, ofis, sosyakültürel tesis, yönetim ile ilgili tesisler, özel eğitim tesisleri, özel sağlık tesisleri gibi kullanımlar yer alabilir. Konut dışı kentsel çalışma alanlarında; içerisinde motel, lokanta ve alışveriş üniteleri de bulunabilen resmi ve sosyal tesisler dumansız, kokusuz atık ve atık bırakmayan ve çevre sağlığı yönünde tehlike yaratmayan imalathaneler ile patlayıcı, parlayıcı ve yanıcı maddeler içermeyen depolar yapılabilir. Yapı Emsali (Maksimum İnşaat Alanı) net imar parseli üzerinden hesaplanacaktır. Hmaks-Serbest olarak belirlenen imar adalarında zemin üzerinde kat sayısı 40’ı geçemez.

 

İhale sonucu için tıklayınız

, , , ,