Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


emlak konut ihale

Emlak Konut GYO İstanbul Avcılar Ispartakule 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi ihalesinin tarihi belirlendi.

 


İhale, ”Emlak Konut GYO Arsa Satışı Karşılığı gelir paylaşımı ihale ve sözleşme yönetmeliği” kapsamında açık ihale usulü ile kapalı zarf teklif alma ve pazarlık – Açık artırma olarak iki oturum halinde iki ayrı günde yapılacak.
Emlak Konut GYO İstanbul Avcılar Ispartakule 6. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi ihalesinin 1. oturumu 2 Haziran 2016 Perşembe günü saat 14:30’da gerçekleşecek.

 

 

Emlak Konut GYO İstanbul Avcılar Ispartakule 6. Etap arsa bilgisi;
Arsanın 623 ada,1 parsel no alanında ticaret alanı olup parsel alanı 20 bin 314,51, Emsal değeri 2,0, Emsale Esas İnşaat alanı ise 40 bin 629,02 metrekare olarak belirlendi.

Arsanın konut dışı kentsel çalışma alanı 670 ada, 1 parsel no alanında olup parsel alanı, 18 bin 214,70, Emsal değeri 1,50, Emsale Esas İnşaat alanı ise 27 bin 322,05 metrekare olarak belirlendi.

Arsanın dini tesis alanı olan kısmı 678 ada, 1 parsel no alanında bulunarak parsel alanı 5 bin 246 metrekare alandan oluşuyor.

Son olarak arsanın projede park alanı olan kısmının parseli 1 bin 50 metrekare olarak belirlendi.
Emlak Konut GYO İstanbul Avcılar Ispartakule 6. Etap plan notları;
Ticaret olarak gösterilecek alanlarda; büro, iş hanı, gazino, lokanta, çarşı, çok katlı mağaza, banka, otel, sinema, tiyatro salonu, apart daire, ofis, sosyal kültürel tesis, yönetim ile ilgili tesisler, özel eğitim tesisleri, özel sağlık tesisleri yer alabilir.

Konut dışı kentsel çalışma alanlarında; içerisinde motel, lokanta ve alışveriş üniteleri de bulunabilen resmi ve sosyal tesisler dumansız, kokusuz atık ve atık bırakmayan ve çevre sağlığı yönünde tehlike yaratmayan imalathaneler ile patlayıcı, parlayıcı ve yanıcı maddeler içermeyen depolar bulunabilir.

Yapı Emsali (Maksimum İnşaat Alanı) net imar parseli üzerinden hesaplanacaktır. Hmaks-Serbest olarak belirlenen imar adalarında zemin üzerinde kat sayısı 40’ı geçemez.
İhale ilanı için tıklayınız

 

, , , ,