DKY Kartal ne zaman teslim edilecek?

DKY Kartal Evleri satış fiyatları

Daire büyüklüklerinin 98.19 ile 200.87 metrekare arasında değişiklik gösterdiği proje 22 bin metrekare arsa üzerinde yayılıyor. Peki DKY Kartal ne zaman teslim edilecek?

DKY Kartal fiyat
DKY Kartal ne zaman teslim edilecek? sorusuna cevap vermeden önce projeden kısaca bahsedelim. Fiyatların 622 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede DKY İnşaat imzası bulunuyor.

DKY Kartal daire tipleri
DKY Kartal projesinde 2+1.5, 3+1.5, 4+1.5, 5+1.5, 6+1.5 şeklinde daire tipleri yer alıyor. Toplamda 331 adet daireden meydana gelen proje DKY İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

DKY Kartal ödeme koşulları
22 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen DKY Kartal projesinde yüzde 10 peşinatta kalan bedel için taksit ödemeleri yapılıyor.

DKY Kartal ne zaman teslim edilecek?
DKY Kartal projesi 2017 yılının Aralık ayında teslim edilecek.

DKY Kartal sosyal alan
Birçok sosyal alana sahip projede otopark, bisiklet yolları, çiçek bahçeleri, açık ve kapalı kullanımlı havuzları, fitness center, koşu parkurları, çocuk oyun alanları ve su kanalları mevcut.

DKY Kartal konum
DKY Kartal projesi konum olarak; deniz otobüsü iskelesi ve sahil yoluna 9 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 19 kilometre, FSM Köprüsü’ne 25 dakika ve Boğaziçi Köprüsü’ne 22 dakika uzaklıkta bulunuyor.

DKY Kartal ulaşım
Adres: Kartal M1 Alışveriş Merkezi Karşısı-İstanbul

DKY Kartal iletişim bilgileri
Telefon: (0216) 517 9 517
Web: www.dkyinsaat.com
Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com