Başakşehir Adım İstanbul teslimleri ne zaman?

Adım İstanbul konut fiyatları

Daire seçeneklerinin 2+1 ile 5+1 arasında değişiklik gösterdiği Adım İstanbul projesi İntaya, EYG ve İntes Ortaklığıyla yükseliyor. Peki Başakşehir Adım İstanbul teslimleri ne zaman?

8, 30 ve 32 katlı kule ve 11, 16 ve 17 katlı bloklardan meydana gelen Adım İstanbul projesinde 2 oda 1 salon ile 5 oda 1 salon arasında farklılık gösteren daire seçenekleri yer alıyor.

İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından inşa edilen Adım İstanbul projesinde 615 adet daire ve 120 adet ticari birim bulunuyor. Adım İstanbul projesi konum olarak İstanbul Başakşehir’de inşa ediliyor.

Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselen projede fiyatlar 406 bin 800 TL’den başlangıç gösteriyor ve dairelerin kat planlarına göre değişiklik gösteriyor.

Hamam – soyunma odaları, dinlenme terasları, fitness center, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, su oyun havuzları gibi sosyal alanlara sahip projede yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Başakşehir Adım İstanbul teslimleri ne zaman?
Kayaşehir’de Evvel İstanbul’a yakın konumda inşa edilecek projede teslimlerin 2018 yılının Ocak ayında yapılması planlanıyor.

19 soruda Başakşehir Adım İstanbul projesi!

Kayaşehir Adım İstanbul adres

Kayaşehir Bulvarı No:2 Başakşehir / İstanbul

Tel: 0212 924 16 16
Web: www.adimistanbul.com.tr
Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com