Diğer Sonuçlar
 • Ispartakuleliler dernek için ilk adımı attı!

  Ispartakule Bahçeşehir arası bağlantı yolu isteyen Facebook grubu dernekleşiyor. Ispartakule Derneği'nin (ISDER) kuruluşu için başvuru dilekçesi, dernek başkanı Özcan Özdemir tarafından İstanbul Valiliği'ne teslim edilerek ilk resmi adım atılmış oldu.

 • Adım İstanbul Evleri Başakşehir'de yakında satışta!

  EYG, İntaya ve İntes ortaklığı Evvel İstanbul'dan sonra, Adım İstanbul Evleri'ne hazırlanıyor. 700 konut olarak planlanan Adım İstanbul projesi önümüzdeki Nisan - Mayıs aylarında satışta olacak...

 • Adım İstanbul ne zaman satışa çıkacak?

  Adım İstanbul Konutları İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de hayata geçiriliyor. Toplam 700 adet dairenin yer aldığı proje farklı bir konseptte geliştiriliyor. Peki Adım İstanbul ne zaman satışa çıkacak?

 • Adım İstanbul ne zaman teslim?

  Adım İstanbul Evleri İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir - Kayaşehir bölgesinde yükselecek. Toplam 573 daireden oluşacak projede satışlar Eylül ayında başlayacak. Peki Adım İstanbul ne zaman teslim?

 • Birleşik İnşaat Four Winds basın toplantısı 2 Eylül'de!

  İstanbul’un en özel noktalarından biri olan Bağdat Caddesi’ne yalnızca bir kaç adım uzaklıkta yer alan, Birleşik İnşaat A.Ş’nin sahip olduğu Four Winds projesi, yenilenen yüzüyle görücüye çıkıyor.

 • Kayaşehir Adım İstanbul ne zaman teslim?

  Emlak Konut GYO güvencesi ile inşa edilecek olan proje toplam 16 bin 463 metrekare alanda inşa edilecek. Peki Kayaşehir Adım İstanbul ne zaman teslim?

 • Adım İstanbul Kayaşehir ne zaman teslim?

  Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselecek olan projede daireler 2+1'den 5+1'e kadar farklılık gösteriyor. Proje 16 bin 463 metrekare alanda hayata geçirilecek. Peki Adım İstanbul Kayaşehir ne zaman teslim?

 • Adım İstanbul Başakşehir ne zaman teslim?

  Adım İstanbul Residence 35 bin 76 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Projede dairelerin alanları 60 ile 200 metrekare arasında değişiyor. Peki Adım İstanbul Başakşehir ne zaman teslim edilecek?

 • Adım İstanbul Başakşehir ne zaman teslim edilecek?

  Adım İstanbul Residence'de daire fiyatları 595 bin TL'den başlıyor. Proje İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Peki Adım İstanbul Başakşehir ne zaman teslim edilecek?

 • Sarıyer'in mülkiyet sorunu çözülüyor!

  Sarıyer Belediye Meclisi yeni yılın ilk oturumunda mülkiyet sorunun çözümüne yönelik tarihi bir adım attı. Meclis, yıllardır kangren olan soruna son noktayı Cuma günü atarak, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’ne iletmeye hazırlanıyor.