Avenue İstanbul’da metrekaresi 4 bin TL’ye! Lansmanı yapıldı!

Avenue İstanbul projesinin lansmanı bugün Double Three By Hilton’da gerçekleştirildi. Projede metrekare birim fiyatları 4 bin TL’den başlayarak değişiyor.

 


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

50 konuta özel indirim imkanı sunulan Avenue İstanbul projesi Gül İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Avenue İstanbul’un toplantısına Aroma Grup Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Duruk, Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül, Gül İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gül katıldı.

 

Metin Gül

 

Avenue İstanbul projesinde residence, AVM ve ofisler bulunuyor. Toplamda 736 daire, 40 ofis, 170 mağazadan meydana gelen proje 530 milyon TL yatırım bedeline sahip.

 

Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül toplantıda yaptığı açıklamada, “Avenue İstanbul’da, doğayı ve yeşili kucaklayan avlu bahçesi, çocuklar için eğlence alanları, günlük ihtiyaçları karşılayabileceğiniz ticari alanlar olacak. Türk ve Dünyaca ünlü
markalarda alışveriş yapabilsin, ,cafe ve restoranlarda güzel vakitler geçirsinler diye Avenue İstanbul’u hayata geçiriyoruz” dedi.

 

 

Miami Bal Harbour konsepti
Metin Gül, Miami’deki Bal Harbour konseptini Beykent’e ifade etti. Ayrıca yeşil, su ve açık havada alışveriş temasının projenin en önemli özelliklerinden olduğunu söyledi.

 

Mahmut Duruk

 

Bölgenin en iddalı projesi
Projenin arsa sahiplerinden Aroma Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Duruk konuşmasında, “Burada farklı bir konsept yaratmak istedik. Bölgenin ihtiyaçlarını analiz ettik ve ona göre hareket ettik. Gül İnşaat’ın konut ve AVM deneyimi bizim de
perakende deneyimimizi bu projede göstereceğiz. Avenue İstanbul, Beykent, Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgesinin en iddialı projesi olacak.” dedi.

Avenue İstanbul’da 1+1’ler, 2+1’ler ve 3+1’ler dizayn edildi. Proje bitiminde metrekare birim fiyatlarının 7 bin TL – 8 bin TL olması ön görülüyor.

 

Tel: 444 43 28
Web: http://www.avenueistanbul.com

, ,