Nivo Ataköy’ün relansmanı gerçekleştirildi. 2 yıl ödeme ertelemeli kampanyanın yer aldığı proje 2018’de teslim edilecek.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

 

175 milyon dolarlık yatırım bedeliyle hayata geçirilen Nivo Ataköy projesinin relansmanı bugün yapıldı. Toplantıya Liderlik Development Genel Müdürü Mounis Akkad, Liderlik Development Yönetim Kurulu Başkanı Imad Shanan, Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, Cathay Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz katıldı.

Cathay Group’un Körfez sermayeli ortakları Liderlik Development ile birlikte hayata geçirdiği proje yatırım yapanlara yüzde 50 prim vaat ediyor. Yüzde 50 kredi desteği sağlanan Nivo Ataköy İstanbul’un yeni yaşam merkezi olarak gösteriliyor.

Mahmut Alper Tuğsuz

Mahmut Alper Tuğsuz: Yaşamak için de yatırım için de doğru adres

Basın toplantısında konuşan Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, “Nivo Ataköy projesi bizim sektördeki 25 yıllık tecrübemizin yansıması olacak. Projemiz, Ataköy’de çok kıymetli ve her geçen gün değerlenecek bir arazi üzerinde yer alıyor. Dünya çapında ses getireceğini ve ödüller alacağını düşündüğümüz Nivo Ataköy projesi yatırımcıya da kazandıracak. Projemizin bugünden itibaren iki yıllık süreçte en az yüzde 50 prim yapacağını düşünüyoruz.” dedi
Sadece Körfez ülkelerinden değil, dünya çapında satışlar yaptıklarını belirten Tuğsuz, “İstanbul’da Avrupa’nın beşte biri fiyatında son derece modern ve kullanışlı bir konut satın alınabiliyor. Bu çerçeveden bakınca bizim de satışlarımız Körfez ülkeleriyle sınırlı kalmıyor. Nivo Ataköy, Çin’den İngiltere’ye, Rusya’dan Dubai’ye dünyanın dört bir yanından talep görüyor” dedi.

 

Mehmet Yılmaz

Basın toplantısında projenin özellikleriyle ilgili bilgiler aktaran Cathay Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, “Projemiz toplu ulaşıma, E-5’e ve sahil yoluna bir nefes uzaklıkta. Kentin merkezindeki Nivo Ataköy 3 bin 500 metrekarelik yeşil alanıyla sakinlerine huzurlu bir kapı açıyor.” dedi.

 

Lansmana özel cazip kampanya

Yılmaz konuşmasına şöyle devam etti: ”Projemizin temelini attık ve kaba inşaat hızla devam ediyor. İnşaatı yüzde 35 oranında tamamladık. Yatırımcılarımıza çok cazip ödeme seçeneklerini sunuyoruz. Kampanya kapsamında 2 yıl ödeme erteleme veriyoruz. Evinizi alıyorsunuz ve 2019’da ödemeye başlıyorsunuz. Ayrıca yüzde 50 kredi desteği seçeneği de var. Nivo Ataköy’de toplam hasılatın 350 milyon doları bulacağını öngörüyoruz.

 

Imad Shanan

Türkiye’ye güveniyoruz

Nivo Ataköy projesinin ortaklarından Liderlik Development Yönetim Kurulu Başkanı Imad Shanan, “Ataköy’deki Nivo Ataköy projesinin başarılı olacağına çok inanıyoruz. Deneyimimiz, etik değerlere bağlılığımız, güvenlik konusunda hassasiyetimiz, yenilikçi yaklaşımımız, şeffaflığımız ve dürüstlüğümüz ile üstün kalite ve en uygun maliyetle tüm paydaşlarımız için katma değer yaratmaya, karlılık sağlamaya geldik. Türkiye’ye güveniyoruz, yatırıma devam edeceğiz” dedi.

 

Mounis Akkad

Yatırımlarımızı sürdüreceğiz

Türkiye’nin hızla büyüdüğünü söyleyen Liderlik Development Genel Müdürü Mounis Akkad, “Dünyanın en güzel şehrinde, İstanbul’da, iş yapan ve yaşayan bir yabancı yatırımcı olarak daha iyi yaşamaya dair işler yapabilmek harika bir duygu. Liderlik Development olarak Türk ortaklarımızla birlikte Türkiye yatırımlarımızı sürdürmeyi planlıyoruz” dedi. Ve uluslararası yatırımcılara seslendi: ‘‘Türkiye çok şey vaat ediyor. Bu şansı kaçırmayın!’’ dedi.

Arsa alanı 12 bin 689 metrekare olan nivo Ataköy projesi 17 katlı 2 bloktan meydana geliyor.

 

 

52 ile 145 metrekare arasındaki 1+1 ve 2+1 konutlarda fiyatlar 490 bin TL’den başlıyor, 1 milyon 500 bin TL’ye kadar çıkıyor. Ticari üniteler ise 1 milyon 100 bin TL ile 10 milyon 900 bin TL arasında değişiyor.

 

 

Tel: 0212 244 45 45
Web: http://nivoatakoy.net/

 

,