Avangart İstanbul fiyat listesi 2018!

 

Avangart İstanbul fiyat listesi 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Gül Proje imzasıyla Seyrantepe’de yükselen projenin lansmanı bugün yapıldı.

Avangart İstanbul projesi konum olarak Belgrad Ormanı’nın hemen yanı başında yükseliyor. Tem Otoyolu üzerinde Seyrantepe’de yer alan projenin içerisinde, açık hava spor alanları, yürüyüş yolları, parklar, kapalı yüzme havuzu, çocuklar için oyun alanları ve sauna bulunuyor.

Avangart İstanbul fiyat listesi 2018!
Avangart İstanbul projesi Emlak Konut GYO güvencesiyle Gül Proje tarafından inşa ediliyor. 84 ay 0 faiz imkanı sağlanan projede fiyatlar 504 bin TL’den başlıyor.

Lansmanı bugün yapılan proje “Şehrin içinde, klişelerin dışında” mottosuyla tanıtılıyor. Projenin lansmanına Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül ve Gül Proje Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ali Gül ve Sönmez Aydın katıldı.

36 bin 750 metrekare arsa, 207 bin metrekare inşaat alanına sahip Avangart İstanbul Gayrettepe, Maslak, Levent ve İstinye gibi alışveriş lokasyonlarına konumda yer alıyor.

Projede evinden çıkmadan işlerini halletmek isteyenler için 18 dükkandan oluşan Avangart İstanbul çarşısı bulunuyor. 11 Blok 935 daire ve 18 ticari ünitenin de yer aldığı proje Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Türk Telekom Stadyumu’nun hemen yanında yükseliyor.

Ünlü mimar Hakan Helvacıoğlu tarafından projede 1+0’dan 4+1’e kadar daire tipleri dizayn ediliyor. Avangart İstanbul’da ödeme planı kapsamında projede 84 ay 0 faizle ödeme yapılıyor.

 

Web: www.avangartistanbul.com
Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com