Avangart İstanbul projesinin lansmanı gerçekleştirildi!

Avangart İstanbul projesinin lansmanı gerçekleştirildi. Gül Proje imzasıyla Seyrantepe’de inşa edilen projede fiyatlar 504 bin TL’den başlıyor.

Avangart İstanbul projesinde lansmana Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül ve Gül Proje Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ali Gül ve Sönmez Aydın katıldı.

Belgrad Ormanı’nın hemen yanı başında hayata geçirilen projede fiyatlar 504 bin TL’den başlangıç gösteriliyor.

207 bin metrekare inşaat alanı, 36 bin 750 metrekare arsa bulunan Avangart İstanbul projesi, “Şehrin içinde, klişelerin dışında” mottosuyla tanıtılıyor.

Avangart İstanbul projesinde; açık hava spor alanları, parklar, çocuklar için oyun alanları, yürüyüş yolları, kapalı yüzme havuzu ve sauna bulunuyor.

Avangart İstanbul’da evinden çıkmadan işlerini halletmek isteyenler için site sakinleri için de 18 dükkandan oluşan Avangart İstanbul çarşısı yer alıyor.

Gayrettepe, Maslak, Levent ve İstinye gibi alışveriş lokasyonlarına yakın olan proje 11 Blok 935 daire ve 18 ticari üniteden meydana geliyor.

Tem Otoyolu üzerinde Seyrantepe’de, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Türk Telekom Stadyumu’nun hemen yanında yer alan Avangart İstanbul ünlü mimar Hakan Helvacıoğlu tarafından tasarlandı.

Avangart İstanbul projesinde 1+0’dan 4+1’e kadar daire tipleri yer alıyor. Ödeme planı kapsamında projede 84 ay 0 faiz imkanı sağlanıyor.

 

Web: www.avangartistanbul.com