Almila Gözen kimdir?

 

Türkiye’de ilk ve tek olan “Buyers Agent”- “Alıcı Acentesi” konseptini ülkemize taşıyarak emlak sektörüne yeni bir soluk getiren Uluslararası Emlak Uzmanı Almila Gözen, dünyaca ünlü Sotheby’s International Realty’nin uzmanlarından biri olarak hizmet veriyor.

Buyers Agent yani Alıcı Acentesi konsepti kapsamında ABD’de satın aldığınız gayrimenkul için herhangi bir komisyon bedeli ödemiyorsunuz. Buyers Agent / Alıcı Acentesi konseptini Türkiye’de yaygınlaştırmak isteyen Gözen, inşaat ve gayrimenkul yatırım alanında Güney Kaliforniya’da geniş bir portföye sahip. Diğer yandan müşterilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda Amerika’nın diğer eyaletlerinde de işbirliği yaptığı emlakçılar aracılığıyla da aynı hizmetleri sunuyor.

Emlak alım, satım ve kiralama işlemlerinde “kişiye özel” hizmet anlayışıyla danışmanlık hizmeti veren Almila Gözen, müşterilerini sadece birkaç alternatif ile sınırlamayarak ihtiyaçlarına ve beğenilerine en uygun gayrimenkulü seçmelerini sağlıyor. Yatırım değerini ortaya koymak adına son 6 ayda bölgedeki emlak hareketleri ya da uzun vadedeki değer artışlarını analiz eden gerçekçi bir raporu da sunuyor.

Almila Gözen’in sunduğu hizmetler sayesinde Kaliforniya’dan gayrimenkul almak, Türkiye’den gayrimenkul almak kadar kolay… Gözen, alıcıların satın almayı düşündüğü gayrimenkulleri yerinde incelemesi için uçak, transfer, konaklama, Türkçe eksper gibi hizmetleri kapsayan paket çözümler sunuyor. Böylece yabancı dil sorunu da ortadan kalkıyor.

Geniş bir çözüm ağı olan Uluslararası Emlak Uzmanı Almila Gözen, talep gelmesi halinde müteahhitler, mimarlar, concierge hizmeti sağlayıcıları, gayrimenkul ve göçmenlik avukatı gibi bağlantıları da kuruyor. Emlak alan kişilerin ihtiyaç duyması halinde tadilat, bakım ve onarım gibi servisleri ortağı olduğu inşaat şirketiyle rahatlıkla çözüme ulaştırabiliyor. Örneğin; satın aldığınız evin temizliği, bahçe bakımı konusunda da çözüm ortaklarına yönlendiriyor. Ayrıca çocuk ve yaşlı bakımında da güvenilir isimlerle tanışmanıza aracılık ediyor.

Almila Gözen’in bağlı olduğu kuruluşlar ve sahip olduğu sertifikalar:
-Licensed California Real Estate Agent
-Certified International Property Specialist (CIPS)
-Beverly Hills/Greater Los Angeles Realtors Association (BHGLAAR)
-California Association of Realtors (CAR)
-National Association of Realtors (NAR)