Double Flats Maltepe’de fiyatlar 250 bin TL’den başlıyor! Yeni proje!

 

İstanbul Maltepe’de inşa edilen Double Flats projesi öğrencilere yönelik olarak tasarlandı. Fiyatların 250 bin TL’den başladığı projenin çevresinde yaklaşık 100 bin öğrenci potansiyel kiracı olabiliyor.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

1+1 dubleks, 2+1 dubleks, 3+1 bahçe dubleks, bahçe dubleks ve çatı dublekslerin yer aldığı Double Flats projesi öğrenci yaşamına en uygun konut projesi olarak inşa ediliyor.

Double Flats projesinde dart, tilt, air hokey, langırt, bilardo, oyun salonu, fitness salonu gibi sosyal alanlar bulunuyor. Ayrıca güvenlik personelleri ile 7/24 güvenlik hizmeti sağlanıyor.

Ataşehir ve Ümraniye kesişim noktasında yükselen projede tamamı dubleks olmak üzere toplam 51 adet 1+1 daire dizayn edildi. Double Flats projesinin çevresindeki emsallerde bir dairenin aylık kira getirisi minimum bin 500 TL’den başlıyor.

Yeditepe Üniversitesi kampüsü sınırına 25 metre, fakülte binalarının bulunduğu yerleşkeye 400 metre uzaklıkta, E-5 ve E-6 ana arterlerini birbirlerine bağlayan Başıbüyük yoluna cepheli projede teslimler 2018 yılının 6. ayında yapılacak.

Double Flats Maltepe projesinden Batı Ataşehirde Kayışdağı Caddesi üzerinde bulunan Acıbadem Üniversitesi’ne tek toplu taşıma vasıtası ile kısa vakitte ulaşılabiliyor.

KSK Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Mürsel Say ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kalaycıgil, projede 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden herhangi birini tercih eden yatırımcıya firma tarafından teslim sonrası üniversite öğrencilerine kiralanacak mülklerinin ilk yatırım bedellerini hiç bir kira artışı hesap etmeden 14 ile 16 yıl arasında alabiliyor olması olduğunu belirtti.

 

 

 

 

Satış Ofisi: Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:536 Ofistanbul Kat. 2/19 Maltepe / İstanbul

 

0 530 608 43 01
http://www.doubleflats.com/
Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com

, ,