Ziya Aydın kimdir?

Çiftay Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Aydın; 1963 yılında istihraç, hafriyat ve dekapaj faaliyetleri ile maden ocakları işletmeciliğine giriş yaptı.

1987 yılında tecrübesini, prensiplerini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan iş disiplinini Çiftay İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. adı altında toplamış ve faaliyetlerini bu çatı altında yürütmeye devam etti.

Ziya Aydın dün (23 Ekim 2017 Pazartesi) vefat etti. Merhum Ziya Aydın’ın cenazesi 24.10.2017 Salı (bugün) Karşıyaka Camii’nde kılınacak ikindi namazına müteakiben Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedilecek.

Çiftay İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

Türkiye’nin kalkınma sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyeti ile çalışmalarını sürdürmektedir. Geride bıraktığı çeyrek asırı aşan zamanda sektöründe öncü ve köklü kuruluşlar arasında yer alan şirket, madencilik faaliyetlerine inşaat, enerji ve turizmi dahil ederek büyümeye devam etmekte.

Donanımlı teknik kadrosu, çağdaş çalışma alanları, her geçen gün genişleyen modern makina parkıyla hizmet verdiği sektörlerin en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Çiftay , sahip olduğu kalite belgeleriyle de başarısını onaylatmıştır. Devam eden madencilik projeleriyle madencilik sektörünün bayrağını gururla taşımakta.