Vadistanbul AVM hizmete girdi!

İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş Grup ve Invest Grup tarafından, Evyap’ın Ayazağa’daki arazisi üzerinde konumlanan Vadistanbul AVM’nin özel davetinde hoş geldin konuşmasını Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Çetinsaya yaptı.

 

Açılış için çok heyecanlı olduklarını dile getiren Çetinsaya, Vadistanbul ile ölçek bazında Türkiye’nin en büyük projelerinden birini hayata geçiriyoruz, yüzde 75 doluluk oranı ile açılış yapıyoruz, emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz dedi”.

 

Açılış konuşmasında söz alan Artaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, sektörde ilkleri hayata geçirmeye çalıştıklarını vurgulayarak,” 4. nesil bir alışveriş merkezi olan Vadistanbul AVM, İstanbul’un yeni gözdesi olmaya aday. Kapalı alanlarında bile doğanın güzelliklerini kucaklayan, şeffaf ve dışa dönük mimari yapısıyla ferahlık duygusu veren Vadistanbul AVM, konforlu alışverişin bütün olanaklarına sahip.” açıklamasını yaptı.

 

Davette söz alan Invest Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, projeye çok ciddi bir yatırım yaptıklarını, bu yatırımın İstanbul’a ve bölgeye büyük değer katacağını ifade etti.

 

JLL Ülke Başkanı Avi Alkaş ise, İstanbul’un en gözde lezzet mekanlarının Vadistanbul AVM ile doğayla buluştuğunu belirtti. Alkaş, 103.000 m2 alan üzerine inşa edilen Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Vadistanbul’’un Avrupa yakasının ilk “Galeries Lafayette”ne ev sahipliği yapacağını ve 760 metre uzunluğundaki açık hava alışveriş caddesinin dikkat çekeceğinin altını çizdi.

 

Arsa sahibi Mehmet Evyap ve Proje mimarı Murat Kader’in de sahneye davet edilmesinin ardından açılış törenine geçildi. Giselle Tavilson keman gösterisinin ardından, Fatih Erkoç ve orkestrası sahne aldı. Şarkılarıyla ile konukları büyüleyen Fatih Erkoç, unutulmaz bir gece yaşattı.