Tual Bahçekent Çarşı ödeme şekli!

tual-bahcekent-carsi-odeme-sekli

 
Tual Bahçekent Çarşı ödeme şekli!
Tual Bahçekent Çarşı Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakası Bahçeşehir’de hayata geçiriliyor. Tual Bahçekent Çarşı’da toplam 175 adet ticari birim bulunuyor.

Dağ Mühendislik tarafından inşa edilen Tual Bahçekent Çarşı ihalesi 12 Kasım 2016’da gerçekleştirilecek. İhale için 12 Kasım 2016 saat 12:00’ye kadar teklifler alınabilecek.

Tual Bahçekent Çarşı ödeme şekli…
Tual Bahçekent Çarşı dükkan fiyatları 130 bin TL’den başlangıç gösteriliyor. Tual Bahçekent projesinde ödeme planı kapsamında yüzde 5 peşinatla veya 1 yıl ödemesiz şekilde yapılabiliyor.

Tual Bahçekent dükkan ihalesi koşulları ise şu şekilde:
1.Adım: İsteklilerin www.emlakkonut.com.tr web adresinde talep edilen tüm bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Bilgiler eksiksiz girildiği takdirde, sistem tarafından müşteri numarası üretilecektir.

2.Adım: İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir. (Bilgi: Madde:13)

3.Adım: İstekliler, aşağıda belirtilen adrese, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Madde:12’de belirtilen diğer evraklarını Tual Bahçekent Satış Ofisine (Başakşehir 2.Kısım Mah. Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı Başakşehir / İSTANBUL) teslim etmeleri gerekmektedir.

4.Adım: Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Satış Ofisi yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 12/11/2016 tarihi saat: 12:00’ye kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.

5.Adım: İstekliler, İhalenin yapılacağı 12/11/2016 tarihi saat 13:00’de Tual Bahçekent Projesi Satış Ofisinde Başakşehir 2.Kısım Mah. Şehit Asteğmen Furkan Işık Bulvarı Başakşehir / İSTANBUL yanlarında ihale bayrakları, kimlikleri, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.
Web: http://www.tualbahcekent.com/
Özge ÖZDEMİR/Emlaktagundem.com