TOKİ eliyle emeklileri ev sahibi yapacağız!

Basri Kurt

Ak Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, seçim çalışmaları kapsamında Asarcık ilçesini ziyaret etti. Kurt, “TOKİ eliyle emeklileri ve asgari ücretlileri uygun koşullarla konut sahibi yapacağız” dedi.

AK PARTİ Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, seçim çalışmaları kapsamında Asarcık ilçesini ziyaret etti.

Tek başına iktidar için Asarcıklı hemşehrilerinin desteklerini isteyen Kurt, yoğun ilgi gördü. AK Parti’nin seçim beyannamesindeki taahhütlerinden de bahseden Kurt, AK Parti’nin her zaman emeklilerin yanında olduğunu ve emeklilerin yaşam standartlarını yükseltmek için çalışmalar yaptığını söyledi. Kurt, “TOKİ eliyle emeklileri ve asgari ücretlileri uygun koşullarla konut sahibi yapacağız. Bu çerçevede emeklilerimize 240 taksit şeklinde aylık 250 TL bedel mukabilinde konut sahibi olma imkanı sağlıyoruz. Emeklilerimizi hiç bir zaman enflasyona ezdirmedik. Emekli aylıklarını emeklilerimize evinde ödemeye başladık.

Emeklilerimizin banka kuyruklarında çile çekmelerine son verdik. Geçmişte olduğu gibi önümüzdeki süreçte emeklilerimizin gelir seviyesini alacağımız tedbirlerle yükseltmeye devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

Gazete Gerçek

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*