Selahattin Keten kimdir?

 

Selahattin Keten, Ali Keten ve Veli Keten’in 1977’de kurduğu Keten İnşaat’ın ikinci kuşak temsilcilerindendir. Veli Keten’in 1999’da vefatından sonra oğlu Selahattin Keten 2002 yılında ayrılarak kardeşleri Rıza ve Murat Keten’le birlikte Keten İnşaat Limited’i kurdu.

Selahattin Keten, işi babasının yanında öğrenmiş alaylı bir yöneticidir.

Keten İnşaat

“İstanbul’un farklı bölgelerinde bir çok konut projesine imza atan Keten İnşaat 1977 yılında Veli Keten tarafından kurulmuş, 2001 yılında Selahattin Keten başkanlığında Keten inşaat Ltd. Şti olarak kendi sektörlerinde hızlı ama istikrarlı bir biçimde genişleyerek büyümüştür.

 

34 yıldır, sizlere kaliteli hizmet vermek amacıyla tüm Keten İnşaat ekibi olarak titizlikle çalışıyoruz. Başta Nişantaşı olmak üzere İstanbul’un farklı bölgelerinde semt dokusuna uygun binalar inşa ediyoruz.

Sadece bina inşa etmiyoruz tabii ki, müşterilerimizle uzun yıllara dayanan dostluklar kuruyoruz. İnşaat sektöründeki 34 yıllık deneyimin getirdiği uzmanlıkla örnek gösterilen projelere imza atmış olmanın gururunu sizlerle paylaşırken, konutta Keten İnşaat Ltd. Şti.’ni tercih eden ve başarımızın temelinde de sizlerin bize duyduğu güvenden aldığımız güç ile her geçen gün paylaştıkça büyüyen en güvenilir markayız.

1977 yılından bu yana Keten İnşaat olarak sözümüz imzamızdır diyoruz. Yaptığımız üstün kalitedeki lüks konutlar ile fark yaratıp, binalara ve bulunduğu semte değer katıyoruz. Butik inşaat anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun prestijli projeler yapıyoruz.

Kurulduğunda İstanbul’un farklı bölgelerinde çalışmalarına başlayan şirketimiz, sonraki yıllarda ağırlıklı olarak Kadıköy’de de inşaat faaliyetlerinde bulundu. Tarihi ve kültürel zenginliği ile İstanbul’un önemli semtlerinden olan Nişantaşı’nda da uzun yıllardır semt dokusuna uygun yapılar inşa eden Keten İnşaat ve profesyonel ekibimizle, Nişantaşı Şakayık Sokak’ta bulunan ofisimizde, konut ihtiyacı olanlara danışmanlık vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.”