Özderici GYO tarafından hayata geçirilen Nuvo Dragos projesinin 2. Etabı satışta… Projenin 2. Etabı bugün yapılan toplantıyla Ritz Carlton İstanbul’da satışa sunuldu.

Nuvo Dragos projesinin 2. Etabı için düzenlenen toplantıya Özderici GYO Bağımsız Yönetim Kurulu Başkanı Gamze Aksüt, Özderici GYO Yönetim Kurulu Danışmanı Orhan Aksüt, Özderici GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Özderici ve Özderici GYO Genel Müdür Yardımcısı Sebahattin Durmuş katıldı.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

325 milyon TL yatırım bedeline sahip Nuvo Dragos projesinin 2. Etabınde 1007 bağımsız bölüm bulunuyor. 52 bin metrekare arsa alanına sahip projede 2. etap inşaatı tamamlandı.

Maltepe’de Eski Singer fabrikasının bulunduğu arsa üzerinde yükselen projenin ilk etabı 2014 yılında bitirilip teslim edilmeye başlanmıştı.

 

Ahmet Özderici

Toplantıda konuşan Özderici GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özderici “Biz yatırımcımıza ’yaşarken öde, yatırımın evin için olsun’ diyoruz. Nuvo Dragos’u seçenler yatırımı yaptıkları anda yaşamaya başlayabilecekler ya da kira getirisi de elde edebilecekler. Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sektörde genelde temkinli tarafta kalarak, iş yapış şekil ve süreçleriyle rakiplerinden ayrışmakta. Biz hasılat paylaşımlı ya da kat karşılığı inşaat üretmek yöntemleri yerine arsa satın alarak proje geliştirme prensibiyle faaliyet gösteriyoruz. Tercihimiz ve geliştirdiğimiz iş modeli, arazi geliştirme, proje geliştirme ve üretilen ürünlerin bittikten sonra satışıdır.” diye konuştu.

Özderici sözlerine şöyle devam etti, “Maltepe bölgesinde arsa fiyatları metrekaresi 6 bin TL civarında iken biz bitmiş dairelerimizi metrekaresi ortalama 5 bin 800 TL’den satıyoruz. Yatırımcı arsa maliyet fiyatına daire sahibi olmuş oluyor. Bu bizim sağladığımız en önemli avantaj.”

 

Nuvo Dragos projesinin ilk etabında
3 bloktan oluşan toplam 484 daire, 8 ticari ünitenin yer aldığı birinci etabında, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks daireler bulunuyor. İkinci etapta ise 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve dubleks olmak üzere 515 daire mevcut.

Nuvo Dragos’ta yer alan 1+1’ler 66- 89 metrekare, 2+1’ler 101 – 154 metrekare, 3+1’ler ise 156 – 219 metrekare arasında dizayn edildi.

 

Yüzde 1’lik KDV fırsatı sağlanan projede tapu ve teslime kadar olan süreçte yüzde 20 peşinat veriliyor. Kalan yüzde 80’lik bedel için tüm bankalardan kredi kullanılıyor.
Liste fiyatı üzerinden indirimin banka kredili ve peşin alımlarda yapıldığı projede yüzde 15 indirim uygulanıyor. 60 ay yüzde 0 faiz veya 120 ay yüzde 0.45 faizle ödemeler yapılıyor.

 

 

Tel : 0216 370 89 89
Web : http://www.nuvodragos.com

, ,

Hemen Teslim 5 proje