NG Residence’ta yüksek tavanlı ferah daire imkanı!

 

NG Residence 304 daireden oluşuyor. Projede büyüklükleri 62 ila 139 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Daireler, yüksek tavanlı ve ferah oluşları ile dikkat çekiyor.

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, 26 katlı rezidans, 5 yıldızlı uluslararası zincir otel kulesi ve 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden oluşan projenin inşaatının tamamlanacağı 2018 yılında, yatırımcısına sunduğu ayrıcalıkla, bölgede yer alan projelerin çok üstünde bir kazanç sağlayacağını söyledi.

Konut uzmanları projede yaşam başladığında yatırımcılarına 2 bin ila 2 bin 500 TL arasında kira getirisi beklediklerini söylüyor.

Seramik ve turizm sektöründe bir dünya markası olarak edindiği 55 yıllık deneyimini konut sektörüne kazandıran NG Kütahya Seramik, Basın Ekspres Yolu’nda hızla yükselen NG Residence ile bölgede fark yaratan bir projeye imza atıyor. Mimari duruşu, kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi gibi detaylarıyla dikkat çeken ve gayrimenkul uzmanları tarafından Avrupa Yakası’nın “Vazo”su olarak yorumlanan proje, üst düzey bir sağlamlık sunuyor.

 

2 bin ila 2 bin 500 TL arasında kira getirisi
Projeyi doğru yerde konumlayarak ultra lüks bir yaşam vaat edeceklerini vurgulayan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, Kütahya Porselen’in vazolarından ilham alınarak tasarladıkları projeyi hayata geçirmeden önce, çok ciddi ve detaylı çalışmalar sürdürdüklerini kaydetti. Güral,“Sadece estetik açıdan değil aynı zamanda en şiddetli depremlere de dayanıklı olması amacıyla, İstanbul’da son 150 yıldır yaşanan depremleri baz alarak uzun süren bir araştırma yaptık. Diğer taraftan İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Ataköy – İkitelli Sanayi arasında yapılması planlanan metro çalışmasıyla birlikte bölgenin daha çok değerlenmesi bekleniyor. Konut uzmanları raylı sistem hattının gelmesiyle birlikte bölgede ciddi bir fiyat artışının olacağına işaret ediyor. Metronun da gelmesiyle birlikte bölgeye ulaşım daha da kolaylaşacak.” Dedi. Öte yandan bölgede faaliyet gösteren gayrimenkul danışmanları, projede yaşam başladığında kira getirilerinin 2 bin ila 2 bin 500 TL bandında olmasını bekliyor

 

5 yıldızlı otel kulesi
Bölgenin İstanbul’un en kıymetli ve gelecek vaad eden lokasyonlarından biri olduğuna değinen Erkan Güral, 26 katlı rezidans, 5 yıldızlı uluslararası zincir otel kulesi ve 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden oluşan projenin inşaatının tamamlanacağı 2018 yılında yatırımcısına kazandıracağını söyledi.

Güral, sözlerini şöyle sürdürdü: “Güneşli’de Haziran 2018’de teslimine hazırlandığımız projemiz, İstanbul E-5 ve E-6 bağlantı yolu olan Basın Ekspres Yolu’nda konumlandı. Lokasyona baktığımızda fuar ve kongre merkezine ve Atatürk Havalimanı’na 10 dakikalık mesafede yer alıyor. Ayrıca İstanbul’un en önemli ulaşım aksları olan E-5 ve E-6 yollarının tam ortasında. Bildiğiniz üzere bu bölge havalimanına yakın olması sebebiyle otel ve kongre bölgesi olarak ilan edildi. Bizler de projemizde 3 bin 200 kişilik kongre merkezini yine bu bölgemize kazandırdık. Projemizde otel de yer alıyor. Otel markası olarak Marriot ile yolumuza ilerleyeceğiz. Otelin yönetimini ise turizmden edindiğimiz birikimimizle kendi bünyemizde yapacağız. 450 odadan oluşacak otel projemiz yaklaşık 1000 yatak kapasiteli olacak. Otel projesi tamamlandığında bölgenin en büyük otellerinden biri olacak. Uluslararası büyük kongre ve etkinliklere ev sahipliği yapacak.

 

Kişiye özel ödeme seçenekleri
NG Residence’tan daire sahibi olmak isteyenlere çok farklı çözümler sunuluyor. Ödeme planlarını kişiye özel hazırlanıyor. İster banka kredisiyle ister banka kredisiz taksitle daire sahibi olma ayrıcalığı sunuluyor. Projede daire fiyat 410 bin TL’den başlıyor.

 

Residence hizmetine NG Kütahya yorumu
NG Residence 304 daireden oluşuyor. Projede büyüklükleri 62 ila 139 m2 arasında değişen 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Daireler, yüksek tavanlı ve ferah oluşları ile dikkat çekiyor. Tüm odalarda tavanda gizli aydınlatma bulunuyor. En son teknolojik sistemlerin kullanılarak etkili güvenlik sağlanan projedeki tüm daireler intercom sistemiyle resepsiyona bağlanıyor. Projede ayrıca sunulan hizmetler arasında 7/24 güvenlik, SPA, buhar banyosu, sauna, Türk Hamamı yer alıyor. Ayrıca NG GYM spor salonunda ise pilates ve fitness imkânları sunuluyor. Projede her daireye özel otopark alanı da yer alıyor.

 

http://www.ngresidence.com/