Başaran Holding’e ait uçak Türkiye’ye gelmek üzere yola çıkmıştı.  İran’ın başkenti Tahran’ın güneyinde düşen uçakta Mina Başaran’da bulunuyordu. Mina Başaran kazada hayatını kaybetti.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Ailenin tek kızı olan ve işleri babasından devralmaya hazırlanan Mina Başaran, 28 yaşındaydı. Hırslı ve yetenekli yapısıyla dikkat çeken Mina Başaran, 2013 yılında Başaran Grubu Yönetim Kurulu Üyesi olmuştu.

Başaran Ailesi’nin iki çocuğundan biri olan ve eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlayan Mina Başaran, Londra’da master yaptı. Mina Başaran, genç kuşak yöneticilere örnek olacak bir başarı hikayesine imza atmaya hazırlanıyordu.

Başaran Grubu Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve başlayan Mina Başaran, büyük bir sorumluluk altında olduğunu belirterek “Eğitimimi tamamladıktan sonra babamın desteği ve kendi isteğimle şirketimizin yönetimine girdim” demişti.

Farklı sektörlerde başarılı projeleri hayata geçirerek büyüyen ve 25 yıldan bu yana birçok yatırıma imza atan Başaran Yatırım Holding, şuan üçüncü kuşak temsilcisi olan Hüseyin Başaran tarafından yönetiliyor.

İlk olarak fındık ticareti ile faaliyetine başlayan Başaran Entegre, kısa sürede Türkiye’nin önde gelen entegre fındık işleme tesisine sahip olmuştur. Trabzon doğumlu olan Hüseyin Başaran, içinde inşaat da olmak üzere farklı sektörlerde faaliyet gösteren Başaran Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürüyor.

, ,

Hemen Teslim 5 proje

Benzer Haberler