Kabataş Rönesans Ortaklığı Emlak Konut Muratpaşa ihalesine en yüksek teklifi verdi!

Emlak Konut Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu dün gerçekleştirildi. En yüksek teklif Kabataş Gayrimenkul’den geldi.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Antalya Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu dün saat 14:30’da yapıldı.

610 milyon TL teklifle Kabataş Gayrimenkul ihalede en yüksek teklifi veren firma oldu. Sonucu belirleyecek nihai mali teklifler 2. oturumda alınmış olacak.

Emlak Konut Muratpaşa arsası ticaret ve turizm alanı olarak belirlendi. Yapılacak projede kat yüksekliği en fazla 12 olabilecek.

 

Plan notlarıyla ilgili bilgiler;
Ticaret + turizm alanında; iş merkezleri, ofis, büro, alışveriş merkezi, çok katlı mağaza, çarşı, sinema, tiyatro, müze, kütüphane, sergi salonu gibi ticari, kültürel ve sosyal tesisler, otel,
motel, tatil köyü, apart otel gibi konaklama tesisleri, restoran, lokanta, düğün salonu gibi eğlenceye yönelik birimler, yönetim binaları, banka ve finans kurumları yer alabilir.

İhaleye konu Emlak Konut Muratpaşa arsasının emsale esas inşaat alanı 60 bin metrekare, arsa alanı ise 40 bin metrekare.

Emlak Konut Muratpaşa ihalesine katılan firmalar
1-) Mesa Mesken Sanayii A.Ş 50.000.000,00
2-) İzka İnşaat Taah. Müh. Ltd. Şti 200.000.000,00
3-) Kabataş Gayrimenkul Yat. İnş. San. ve Tic. A.Ş & Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş İş Ortaklığı 610.000.000,00
4-) Eltes İnşaat Tesisat San. ve Tic. A.Ş 50.000.000,00

 

Emlak Konut Muratpaşa ihalesi ilanı için tıklayın