ICBC Turkey konut kredisi faizi yüzde yüzde 0,88!

ICBC Turkey konut kredisi faizi yüzde yüzde 0,88!

Tekstilbank’ın çoğunluk hisselerini devralarak Türkiye’de faaliyete geçen ilk Çin bankası olan ve 22 Mayıs 2015 tarihinden bu yana Türkiye’de hizmet veren ICBC Turkey, Bireysel Bankacılık alanında özellikle konut kredisi ürününde agresif bir fiyat politikası izleyerek, Mayıs 2015’ten bu yana konut kredisi hacmini yüzde 322 büyüttü.

Türkiye’deki uzun vadeli konut piyasasındaki ihtiyacı göz önünde bulunduran ICBC Turkey ev sahibi olmak isteyenler için, 12 Ağustos tarihi itibariyle konut kredisi fiyatlarında rekabetçi bir kampanyayı daha hayata geçirdi. Kampanya, 24 aya kadar %0,88 diğer tüm vadelerde 0,98% faiz oranı ile dikkat çekiyor.
ICBC Turkey’in kampanyası sadece konut kredisiyle de sınırlı kalmıyor…

ICBC Turkey, konut kredisine ek olarak, gerek sahibi olduğu evi teminat göstererek yüksek tutarlı ihtiyaçlarını finanse etmek isteyen gerekse yeni aldıkları evin küçük tutarlı ihtiyaçlarını finanse etmek isteyen müşterileri için de fırsatlar sunuyor.
Ev teminatlı ihtiyaç kredisinde %1,05, teminatsız ihtiyaç kredisinde %1,15, banka kartlı kredili mevduat hesabında ise yeni ihtiyaç sahiplerine 3 ay süresince % 2,02 yerine % 1,89 faiz oranı sunan ICBC Turkey müşterilerinin her türlü ihtiyacını en uygun şartlar ile karşılamaya devam etmeyi hedefliyor.

Son üç yıldır dünyanın en büyük bankası* ve en büyük şirketi** olan “Industrial and Commercial Bank of China” ICBC’nin Türkiye’deki adresi olan ICBC Turkey, 17 ilde 43 şubesi ile Kurumsal ve Bireysel Bankacılık alanlarında faaliyet gösteriyor. Türkiye’ye ve ekonomisine uzun vadeli projeler ile katkıda bulunmayı hedefleyen ICBC Turkey, müşteri odaklı bir yaklaşımla, kaliteden ödün vermeksizin cazip ve çok yönlü finansal hizmetler sunuyor.