HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri fiyatları!

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri fiyatları haberimizde yer alıyor. Projede 55 yaş üstü vatandaşlar keyifli, aktif ve güvenli bir emeklilik yaşamına adım atmış olacak..

Aktif, sağlıklı ve doğal yaşamı bir arada sunan HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri’nin lansmanı bugün yapıldı.

İstanbul’un Silivri ilçesinin Selimpaşa Ortaköy beldesinde hayata geçirilen HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesinde 614 hane yer alıyor.

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesinde yaşayanlar meyve ve sebzeleri dalından koparacak, müzikten resme hep erteledikleri hobilerini yapabilecek.

TEM ve E5 otoyollarının kesiştiği noktada inşa edilen HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri, birkaç yıl içerisinde tamamlanması planlanan 3. Çevreyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakın mesafede bulunuyor.

Projede yaşayanlar istedikleri zaman Acıbadem Mobil tarafından özel olarak geliştirilen, akıllı bileklik, medikal takip sistemi ve dijital sağlık sistemlerini arkasında medikal koçluk hizmetini alabilecek.

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri’nde yöresel mutfaklar, çocuk parkları, çim oyun sahaları, taş fırınlar yer alıyor.

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri fiyatları!

Fiyatlar 286 bin TL’den (KDV dahil, tapu, noter masrafları ve abonmanlık hariç) başlamakta ve şerefiyesine göre değişiyor.

Sadece konaklama yapmak isteyenler misafirler sağlık ve temizlik paketi dahil, kişi başı aylık 4 bin 500 TL + KDV (2018 fiyatları, her yıl TEFE – TÜFE artışlı) ücretle köyümüzde konaklayabiliyor.

 

Satış Ofisi
4. Cadde No:28 Atakent Halkalı 34307 İSTANBUL

 

Tel: 444 67 59
Web: http://herdemsyk.com/
Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com