Diğer Sonuçlar
 • Manisa dağ turizminin merkezi haline getirilecek!

  Spil Dağı'na teleferik yapılmasına yönelik çalışmaların sürdüğünü belirten Bakan Veysel Eroğlu, Manisa'yı dağ turizminin ve şifalı bitkilerin merkezi haline getireceklerini ifade etti.

 • EGEGEP, 2019 yılı sonuna kadar bitecek!

  Veysel Eroğlu, Ege bölgesi için "EGEGEP" adıyla devasa bir proje hazırladıklarını belirterek, "Yaklaşık 25 milyar liralık bir yatırım. 2019 yılı sonuna kadar bitecek. Burada bin 644 projeyi ikmal edileceğiz" dedi.

 • Veysel Eroğlu'ndan Kanal Düzce müjdesi!

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Düzce Belediyesini ziyaretinde büyük bir yatırımın müjdesini verdi. Bakan Eroğlu Düzce’yi Kanal Düzce yapacaklarını belirtti.

 • Veysel Eroğlu'ndan Düzce'ye köprü sözü!

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ayrıca Düzce'ye de 19 yeni müjde ile geldiğini belirtirken, Kara Hacı Musa Mahallesi içinden geçen dere için 2 yeni köprü yapılması içinde söz verdi.

 • Sakarya Ballıkaya Baraj Projesi bu sene tamamlanacak!

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti. Ziyarette Sakarya'ya iki müjde veren Eroğlu, "Ballıkaya Sakarya için elzem bir konu. İnşallah bu sene barajı bitireceğiz" dedi.

 • Veysel Eroğlu'ndan Sakarya'ya 2 müjde!

  Bir dizi programa katılmak üzere Sakarya’ya gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti, Eroğlu Sakarya'ya iki müjde verdi...

 • Düzce Karaca Deresi üzerine köprü inşa edilecek!

  Toplu açılış ve bir dizi ziyaret için Düzce’ye gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun Karaca Deresi üzerine köprü yapılmasına yönelik talimatının ardından çalışmalar başlatıldı.

 • Veysel Eroğlu: 13 yılda 3 bin 107 tesis açıldı!

  Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Şuana kadar 13 yılda 123 milyar TL’lik yatırım gerçekleştirdik. Sadece DSİ’de 320’si baraj olmak üzere 3 bin 107 tesisi tamamladık" dedi.

 • Muğla Menteşe Göleti kamulaştırma işlemleri başladı!

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun talimatlarıyla Kavaklıdere Menteşe Göleti ve Sulaması işinin kamulaştırma işlemlerine başlanıyor.

 • Şanlıurfa'da 75 milyon TL'lik 9 tesis yatırımı yapıldı!

  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu 476 milyon lira tutarındaki 16 adet yatırım müjdesiyle gittiği Şanlıurfa'da Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından inşa edilen 7 tesisin açılışını yaparak, 2 tesisin de temelini düzenlenen törenle att