Diğer Sonuçlar
 • İnşaat sektörü İran'a odaklandı!

  İran'a karşı uygulanan yaptırımların kalkması Türk gayrimenkul sektörünü de heyecanlandırdı. İran pazarını radarlarına aldıklarını belirten sektör temsilcileri 'Know - How'ımızı bu yeni pazarda kullanabiliriz" diyor...

 • Türk gayrimenkul sektörü Lüksemburg'ta tanıtıldı!

  Lüksemburg Ticaret Odası Genel Direktörü Thelen: "Lüksemburg şirketleri Türkiye ile daha üst düzeylerde ticari ve ekonomik ilişkiler kurarsa karlı çıkacaklardır" dedi.

 • MIPIM 2016'da şehirler hangi projeleri tanıttı?

  Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM, bu yıl terörün gölgesinde başladı. Fuara terörü lanetleyerek başlayan Türk gayrimenkul sektörü, Londra ve Paris çadırlarının tam ortasında yer alan İstanbul çadırında adeta gövde gösterisi yaptı.

 • Projebeyaz, Cityscape Türkiye Fuarı'na katılıyor!

  Projebeyaz Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlık‘tan Türk gayrimenkul sektörü ve emlak danışmanlık firmalarının önünü açacak, Amerika’daki Tük alıcı pazarını büyütecek büyük hamle!

 • Türk gayrimenkul sektörü rekor kırmaya hazırlanıyor!

  Türkiye geçirdiği 2 seçim ve Batı kaynaklı ekonomik durgunluğa rağmen siyası istikrarı ile gayrimenkul satışında rekor kırmaya hazırlanıyor. Körfez piyasasına açılan Türk gayrimenkul sektörü bu yılın ilk 3 ayında Arap alıcıların istilasına uğradı.

 • Azerbaycan, Türk gayrimenkul sektörü için kurtarıcı pazar oldu!

  Bu yıl, Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı Emlak Meseleleri Devlet Komitesi ile Elanexpo Ortaklığında Bakü Expo Center’da geçekleşecek olan, 2. RECEXPO, Uluslararası Gayrimenkul Ve Yatırım Fuarı, sektör profesyonellerini ikinci kez bir araya getirecek.

 • Türk gayrimenkul sektörü yurtdışı turuna çıkacak!

  Gayrimenkul sektörü temsilcileri yurtdışı turuna çıkacak ve “Türkiye yatırım için doğru adres” mesajı verecek. Şirketler, 3 ay içinde yurt dışında 3 ayrı fuara katılacak. Eylül ayında Dubai, ekim ayında Kuveyt ve kasım ayında da Cidde Cityscape fuarlarına gidilecek.

 • Real Estate Stars Ödül Töreni ve Zirvesi 27 Eylül'de!

  Türk ekonomisinin lokomotif sektörü gayrimenkul, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından Daikin’in ev sahipliğinde düzenlenen Real Estate Stars Ödül Töreni ve Zirvesi’nde bir araya geliyor…

 • Gayrimenkul sektörü ekonomiye katkı sağlamaya devam edecek!

  Moody's'in Türkiye'nin kredi notuna ilişkin kararının iktisadi temellere dayanmadığını belirten sektör temsilcileri, gayrimenkul sektörünün Türk ekonomisinin lokomotifi olmaya ve yatırım yapmaya tüm hızıyla devam edeceği görüşünde.

 • İşte lansman fırsatlı 9 proje!

  Önce S&P ardından Moody's'in Türk ekonomisi hakkında verdiği yatırım alanında verdiği zayıf notlarla yatırımcıları Türkiye"ye yatırım yapmaktan kaçırmaya çalışmasına rağmen inşaat ve gayrimenkul sektörü yatırımlarında hız kesmedi.