Diğer Sonuçlar
 • TOKİ Emekliye 2. Bahar Projesi’ne 2016'da hız verecek!

  Milyonlarca çalışanın, emeklinin yeni yılla birlikte yüzü gülecek. Bu yıl genç girişimcilere 100 bin, esnafa 30 bin liraya kadar kredi desteği sağlanacak. Kıdem tazminatı sorunu için işçi ve işveren yeni yılda bir araya gelecek.

 • TOKİ 2015 yılında kaç konut sattı?

  Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 2015 yılı içinde satış rakamlarını ve başvuru sayılarını yayınladı. TOKİ'nin en çok satış yaptığı ay Temmuz, en çok başvuru aldığı ay ise Nisan ayı oldu.

 • TOKİ 696 bin 406 konut rakamına ulaştı!

  TOKİ "Toplu Konut Üretim Raporu" verileri yayınlandı. Rapora göre 81 il, 3 bin 166 şantiyede 696 bin 406 konut rakamına ulaşıldı, 587 bin 614 konutun satışı tamamlandı.

 • Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Nisan'da açılacak!

  Giresun'da yapımına 2011 yılında TOKİ tarafından başlanılan 150 yataklı Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bir türlü tamamlanıp hizmete açılamadı.

 • Hüseyin Memiş: TOKİ projesi bizim projemizdir!

  Kanunla getirilen İntibak Yasası'nın emeklilerin kazanılmış olan haklarının da ihlaline neden olduğunu ifade eden Türkiye Emekliler Derneği Şube Başkanı Hüseyin Memiş, "TOKİ projesi, Türkiye Emekliler Derneği'nin bir projesidir'' dedi.

 • TOKİ, Bozkır ikinci etap konutlarına başlayacak!

  Bozkır Belediye Başkanı Gün, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) Bozkır'da ikinci etap konutlarının yapımına başlayacağını söyledi. Gün, projenin en yakın zamanda planlanacağını ve başvuruların alınacağını ifade etti.

 • Samsun Nalbantlı TOKİ konutlarında kamulaştırma!

  Nalbantlı Mahallesine yapılacak olan TOKİ konutlarında kamulaştırma yetkisi verildi. Uzlaşma sağlanan hak sahipleri ile tapu devir işlemlerinin yapılması için Vezirköprü Belediyesi bir kişiyi görevlendirecek.

 • TOKİ Şanlıurfa Merkez 315 konut ihalesi 20 Ocak'ta!

  TOKİ Şanlıurfa Merkez Küçükler (Akabe) Mevkii 315 adet konut, 1’er adet ticaret merkezi ve camii inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi 20 Ocak 2016 tarihinde gerçekleşecek.

 • TOKİ Trabzon Tonya kura çekilişi yarın!

  TOKİ Trabzon Tonya kura çekilişi yarın gerçekleşecek. Ödeme planı kapsamında 180 aya varan vade uygulanan projede 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edilen daireler satışa çıkarılacak.

 • TOKİ Erzincan Yoğurtlu emekli kura çekimi ne zaman?

  Tamamı 2+1 dairelerden oluşan TOKİ Erzincan Yoğurlu'da 11 bin 800 TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. Projede 24 adet konut satışa çıkarılıyor. Peki TOKİ Erzincan Yoğurtlu emekli kura çekimi ne zaman?