Diğer Sonuçlar
 • Bursa Kaplıkaya Huzurevi'ne 300 kişilik sosyal tesis!

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Kaplıkaya Huzurevi bahçesinde projelendirilen 300 kişilik sosyal tesis hizmete açıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, açılışı yapılan tesisin hayırlı olması dileğinde bulundu.

 • Bursa Büyükşehir Blokları kentsel dönüşümle yenilendi!

  Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Bursa'ya örnek olması amacıyla kendi lojmanlarında uyguladığı kentsel dönüşüm tamamlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa'nın sağlam ve modern, örnek yeni bir yaşam alanına daha kavuştuğunu söyledi.

 • Recep Altepe Ertuğrulgazi'deki dönüşümü inceledi!

  Ertuğrulgazi Mahallesi’ndeki yenilenen bloklarda incelemelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’nın sağlam ve modern, örnek yeni bir yaşam alanına daha kavuştuğunu söyledi.

 • Bursa Siteler'e tramvay değil, metro mu geliyor?

  Bursa Olay Gazetesi köşe yazarı İhsan Aydın, Belediye Başkanı Recep Altepe ile Siteler bölgesindeki projeleri ele aldı. İşte o yazı...

 • Bursa Çamlıtepe Cami'nin temeli atıldı!

  Çamlıtepe Mahallesi Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği’nin Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla hayata geçireceği Çamlıtepe Camii’nin temeli, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve bölge sakinlerinin katıldığı törenle atıldı

 • Bursa Helvalıpınar Cami etrafındaki binalar yıkılacak!

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’yı daha yaşanabilir ve sağlıklı hale getirmek amacıyla sürdürülen çalışmalar kapsamında Yıldırım İlçesi’ndeki Helvalıpınar Camii çevresinin düzenleneceğini söyledi.

 • Recep Altepe: Prestij yatırımlar dönemini yaşıyoruz!

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa’da uzun yıllardır konuşulan fakat bir türlü hayata geçirilemeyen ‘prestij’ yatırımların ilk kez bu dönemde bir bir hizmete alındığını söyledi.

 • Bursa İstanbul Yolu'nda kentsel dönüşüme başlandı!

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İstanbul Yolu'nda 30 yıldır konuşulan kentsel dönüşüme başladıklarını belirterek, 2 yıl içinde İstanbul Yolu'nun bambaşka bir çehreye kavuşacağını söyledi.

 • Bursa Mevlevihanesi restore edilecek!

  Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe, 400 yıllık Bursa Mevlevihanesini yeniden gün yüzüne çıkarmak için kısa süre içinde restorasyon çalışmalarını başlatacaklarını söyledi.

 • Yıldırım prestij yapılarla dönüşecek!

  Yıldırım’ın geleceğine ilişkin açıklamalarda bulunan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yatırım ve hizmette bugüne kadar göz ardı edilen ilçenin bundan sonra prestij yatırımlarla Bursa için çekim merkezi haline geleceğini söyledi.