Diğer Sonuçlar
 • Konut kredisinde faizler düşebilir!

  İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Durbakayım, 2016'da konut projelerinin ARTacağını ve bunun faizleri düşüreceğini söyledi.

 • Dekar Asmalı Bahçeler'de 3. etap satışları başladı!

  Dekar Asmalı Bahçeler’de 3. Etap satışları yeni bir kampanya ile başladı. Kampanya kapsamında projeden ev alacaklara peşin alımlarda yüzde 10 indirim sağlanırken, anlaşmalı bankalardan alınacak konut kredileri faizleri de 0,75’ten başlıyor.

 • Konut faizleri 2015 yılı içinde 1.10 bandına yükseldi!

  2015'e yüzde 0.85 ile başlayan konut faizleri yıl içinde 1.10 bandına yükseldi. Aylık faiz oranı artışı 25 baz puanı bulurken, tüketici 100 bin için 21 bin TL fark ödeyecek.

 • Banka faizleri konut sektörünü etkiliyor!

  Emlakçılar konut alım satımındaki durgunluğun önümüzdeki aylarda da devam etmesinden korkuyorlar. Vatandaşların nakit para sıkıntısı yaşaması ve banka faizlerini yükselmesi, konut sektörün de yaşanan olumsuzlukların sebepleri arasında yer alıyor.

 • Konut kredi faizleri 2011 seviyelerine yükseldi!

  Konut sektörü 2016'ya büyük beklentilerle girerken, satışlarda önemli rol oynayan kredi maliyetleri sektörün iyimser havasını desteklemiyor. Merkez Bankası'nın verilerine göre bankaların konut kredilerinde ortalama yıllık faiz yüzde 14.47'ye yükseldi.

 • Demir Romance'ta konut kredi faizleri 0,99'da sabitlendi!

  Demir İnşaat, Beylikdüzü’nde Akıllı ev teknolojileriyle öne çıkan projesi Demir Romance’de sınırlı sayıdaki son daireler için kredi faizlerinde 0.99’a demir attı.

 • Konut kredisi faturaları bir yılda 38 bin lira arttı!

  Jeopolitik riskler ve küresel ekonomideki gelişmeler nedeniyle konut kredisi faizleri yükselişini sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl Mart ayında yüzde 0.85 – 0.90 seviyesinde bulunan aylık konut kredisi faiz oranları 1.40 seviyesini aştı.

 • Ali Dumankaya: Bu yıl konut kredi faizleri düşmez!

  DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Ali Dumankaya, Sultanbeyli'deki Fatih Caddesi'nin İstanbul'un en değerli noktalarından biri haline geldiğini söyledi. Dumankaya, ''Ev almak için faizlerin düşmesi beklenmemeli'' dedi.

 • Güncel konut kredisi faiz oranları Mart 2016!

  Bankaların konut kredisi faiz oranlarında Mart ayının son güncellemesi yapıldı. Albaraka Türk ve Ziraat Bankası faizleri yükseltirken, Abank düşüşe gitti. İşte Güncel konut kredisi faiz oranları Mart 2016...

 • Konut kredisi faizleri yüzde 1’in altına düşecek!

  Merkez Bankası’nın yarın yapacağı toplantıda faiz indirme olasılığı güçlenirken, bankacılar 2-3 ay içerisinde konut kredisi faizlerinin yüzde 1’in altına ineceğini öngörüyor.