Diğer Sonuçlar
 • Gölcük'te dönüşümün son detayları konuşuluyor!

  Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, kentsel dönüşümün son detaylarını konuşmak üzere Ankara´da Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı ile bir araya geldi...

 • Hatay'da hak sahiplerine tapuları verildi!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Hatay Valiliği öncülüğünde gerçekleşen törenle hak sahiplerine tapularını Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı ve Hatay Valisi Ercan Topaca verdi.

 • İstanbul'daki 38 bin 796 bina riskli!

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, İstanbul İlinde 38 bin 769 adet binada "riskli yapı" tespiti gerçekleştirildiğini açıkladı. Çevre Bakanı, riskli alan belirleme sürecinde "rant" değil, afet risklerinin göz önüne alındığını ifade etti.

 • KONUTDER'den Fatma Güldemet Sarı'ya davet!

  Posta Gazetesi köşe yazarı olan Bülent Yoldaş bugünkü yazısında Hükümetin Eylem Planı'nda gayrimenkul sektörüne ilişkin planları ve kentsel dönüşüm uygulamalarını anlattı. İşte o yazı...

 • Fatma Güldemet Sarı: Suriçi bölgesi kentsel sit alanıdır!

  Sarı: "Suriçi bölgesi kentsel sit alanıdır. . Kültür ve tabiat varlıklarımızla birlikte Kültür ve Turizm Bakanlığımız ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın ortak çalışmasıyla burada tarihi dokuyu koruyacak bir çalışma yapılacaktır" dedi.

 • Yapı Malzemeleri Mobil Denetim Sistemi 81 ilde yaygınlaştırılacak!

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Yapı Malzemeleri Mobil Denetim Sistemine ilişkin, "Bu sistem sayesinde denetim verilerinin eş zamanlı olarak merkeze aktarılması ve şeffaflığın artması sağlanacak." dedi.

 • Hasan Tahsin Usta, Fatma Güldemet Sarı’yı ziyaret etti!

  Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı’yı ziyaret etti, Başkan Usta, Bakan Sarı'ya Gaziosmanpaşa'da yürütülen kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında detaylı bilgiler verdi

 • Fatma Güldemet Sarı, Milli Savunma Bakanlığı'na vekalet edecek!

  Milli Savunma Bakanlığına, Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı’nın vekâlet etmesine dair tezkere bugünkü Resmi Gazete'de yayınlandı.

 • Fatma Güldemet Sarı: Doğu'da sokak sokak tespit yapacağız!

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, doğu illerindeki operasyonların sona ermesinin ardından terör zararlarının sokak sokak tespit edileceğini söyledi. Sarı, “Diğer bakanlıklarla da işbirliği içinde olacağız” dedi

 • TOKİ şikayetlerinin yüzde 89'u sonuçlandı!

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı,TOKİ'ye gelen şikayetlerin 48 bin 36’sı (yüzde 89) sonuçlandırıldığını, kalan 5 bin 994’ünün (yüzde 11) sonuçlandırılması ile ilgili çalışmalar devam ettiğini belirtti.