Diğer Sonuçlar
 • Balıkesir İl Özel İdaresi binası yıkılıyor!

  Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl satılan İl Özel İdare İşhanı'nda yıkım çalışmaları başladı. Özel bir kentsel dönüşüm firması tarafından üstlenilen yıkım çalışmaları kapsamında binanın pencereleri sökülmeye başlandı.

 • Edip Uğur Balıkesir'deki projelerin son durumunu anlattı!

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin proje ve hizmetleriyle ilgili son durumu değerlendiren Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, konumu itibariyle bir çok avantaja sahip Balıkesir'i marka şehir haline getirmek istediklerini söyledi.

 • Balıkesir heyeti Kocaeli projelerini yerinde inceledi!

  Büyükşehir belediyeleri çalışmaları kendi belediyelerinde uygulayabilmek amacıyla Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teknik geziler düzenliyor, bu kapsamda Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığıekipleri, Hafriyat Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti

 • Ahmet Edip Uğur: Bandırma Limanı Türkiye’nin vizyonu olacak!

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir’deki basın kuruluşlarının temsilcileri ve çalışanlarıyla bir araya geldi, Başkan Uğur Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları ve projeleri hakkında basın mensuplarını bilgilendirdi

 • Sarımsaklı Plajı imara mı açılıyor?

  Büyükşehir yasasıyla kapatılan ve Balıkesir Belediyesi’ne bağlanan Küçükköy’de, kumsalıyla ünlü Sarımsaklı plajı, imara açılma tehlikesiyle karşı karşıya. Sarımsaklı kumsalını yüzde 5 oranında imara açmayı öngören yeni bir proje Bakanlığa sunuldu.

 • Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Edremit'teki 74 bin metrekarelik sahil bölgelerini kiraladı!

  Edremit'in önemli turizm beldeleri Akçay, Güre ve Altınoluk'un sahil bölgelerindeki güvenlik, temizlik, bakım ve kontrollerin yapılması maksadıyla Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Edremit Kaymakamlığı arasında protokol imzalandı.

 • Balıkesir Büyükşehir Belediyesi MIPIM'e çıkarma yaptı!

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 20 ilçe belediye başkanıyla birlikte Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen ve dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olarak kabul edilen "Uluslararası Gayrimenkul Fuarı"na (MIPIM) çıkarma yaptı.

 • Balıkesir Buzağılık Köprüsü açıldı!

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından projelendirilen ve Fen İşleri Daire Başkanlığı'nca yürütülen özverili çalışma sonucu tamamlanan Susurluk ilçesinde, Susurluk Çayı'nın iki yakasını bir araya getiren Buzağılık Köprüsü açıldı.

 • Balıkesir'e 48,5 milyon liralık hal yatırımı!

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan Yaş Sebze ve Meyve Hali'nin temeli törenle atıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, törende konuşma yaptı.

 • Sındırgı kent meydanı ve yeraltı otoparkı projesinin temeli atıldı!

  BALIKESİR Büyükşehir Belediyesi, Sındırgı İlçesi'nde kent meydanı ve yeraltı otoparkı projesinin temel atma törenini gerçeklekleştirdi. Temelin ilk harcı Ekrem Yavaş ve Başkan Uğur'un konuşmasından sonra atıldı.