Diğer Sonuçlar
 • İzmir Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı açıldı!

  Kent içi ulaşımın önemli arterlerinden biri olan Adnan Kahveci Köprülü Kavşağı hizmete girdi. Açılış töreninde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu konuşma yaptı.

 • Aziz Kocaoğlu: Özel İdare binası bizim hakkımız!

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 80 kız öğrenci için tahsis edilen 25 bin metrekarelik Özel İdare binasının ‘Büyükşehir Belediyesi’nin hakkı’ olduğunu söyledi.

 • İZBAN Torbalı hattı açılış için gün sayıyor!

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu Cumhuriyet tarihinin en büyük kent içi toplu ulaşım projesi olan İzmir Banliyö Sistemi İZBAN’ı Torbalı ve Selçuk’a kadar uzatacak yeni hatlara inceleme gezisine bulundu

 • Aziz Kocaoğlu'ndan İzmir'e tünel ve akvaryum müjdesi!

  Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, Doğal Yaşam Parkı'na akvaryum, Gültepe'ye 2.5 kilometrelik tünel, Kadifekale ile Agora arasına yürüyen yol yapılacağını, kazılara da 3.5 milyon liralık kaynak ayrılacağını açıkladı .

 • İZBAN Torbalı seferleri 6 Şubat'ta başlıyor!

  Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu toplantısına katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İZBAN Torbalı seferlerinin 6 Şubat tarihinde başlayacağının müjdesini verdi.

 • İZBAN Torbalı hattı ne zaman açılacak?

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yerel seçim çalışmaları esnasında gündeme getirdiği ulaşım projelerinden biri olan tramvay için 6 farklı söz vermişti.

 • İZBAN Torbalı hattı açılış tarihi ertelendi!

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun katılımıyla cumartesi günü yapılacağı duyurulan açılışın, Bakan Yıldırım'ın yurtdışı gezisi nedeniyle ertelendiği bildirildi

 • Dursun Türk: Alsancak Stadı'nın 30 bin kişilik yapılması mümkün değil!

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yeniden yapımı için proje çalışmaları devam eden Alsancak Stadı için Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk'le görüştü.

 • Aziz Kocaoğlu: Sanki iki stat izmir'i kurtaracak!

  İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı'nda konuşan Başkan Aziz Kocaoğlu, AK Partili Çağlar Haspolat'ın Karşıyaka ve Göztepe stat sorununu gündeme getirmesi üzerine, "Sanki İzmir'e çok önemli bir şey yapılıyor" dedi.

 • Aziz Kocaoğlu: Projelerde birlikte hareket etmemiz gerekiyor!

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Şubat ayı olağan meclis toplantısında konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Ankara'dan alacağımız izinlerde, takip ettiğimiz projelerde hep birlikte hareket etmemiz gerekiyor" dedi