Diğer Sonuçlar
 • Belek arıtma tesisleri devredildi!

  Belek turizm bölgesinde bulunan ve Belek 1 ve Belek 2 arıtma tesisleri Büyükşehir Belediyesi Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü'ne (ASAT) devredildi

 • Alanya'ya hizmet binası ve kültür merkezi kazandırılacak!

  Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanya'ya, Alanya Belediyesi ile işbirliğinde bir hizmet binası ve kültür merkezi kazandırmak istediklerini söyledi.

 • Roma Antik Tiyatrosu'ndaki son yapı yıkıldı!

  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ulus’ta, Roma döneminden kalma tarihi Antik Tiyatronun bulunduğu alandaki son metruk binayı da yıktı. 4 katlı Antalya Otelin de dün gece yıkımını gerçekleşti.

 • Antalya'daki camiler onarılıyor!

  Antalya Büyükşehir Belediyesi, merkez ve ilçelerde camilerin bakım, onarım, tadilat, iç dizayn ve çevre düzenlemesini yapıyor. Camilerin, paratoner yapımından nakkaş işlemesine kadar her türlü eksiği gideriliyor.

 • Antalya'nın en büyük AVM'sinin yol çalışmaları başladı!

  Muratpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Büyükşehir Belediye Meclisi kararları ile Antalya'nın en büyük AVM'sinin planlamasının askıya alındığı alanda imar planında yer alan yolların açımına başladı.

 • Alanya Toslak Güneş Enerjisi Santrali imar planı onaylandı!

  CUMHURİYET Halk Partisi'nden Alanya Belediyesi ve Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi olan Şehir Plancısı Erkan Demirci, Antalya Büyükşehir Meclisi'nde Alanya'ya ilişkin alınan önemli kararları açıkladı.

 • Antalya Kaş'ta 4 günlük su kesintisi!

  Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü'nden (ASAT) yapılan açıklamada, Kaş Saklıkent isale hattındaki arızaların tamiratı ve Kaş Saklıkent Pompa İstasyonu rehabilitasyon çalışmaları nedeniyle 4 günlük su kesintisi yaşan

 • Kumluca Adrasan imar planı askıda!

  Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, imar planının 1/5000'lik olanının Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde, 1/1000'lik olanının ise Kumluca Belediyesi'nde askıya çıkartıldığını söyledi.

 • Antalyaspor Tesisleri'nin kaba inşaatı tamamlandı!

  Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Döşemealtı’nda yapımını sürdürdüğü Antalyaspor’un yeni kamp ve spor tesislerinde çalışmalar tam gaz devam ediyor. Kaba inşaatı biten tesiste futbol sahalarının alt yapısı tamamlandı.

 • Antalya Kepez kentsel dönüşümde ön protokol imzalandı!

  Antalya’da uygulanacak olan ‘Kepez ve Santral Mahalleri Kentsel Dönüşüm Projesi’nde hak sahiplerinin yüzde 85’i ön protokol imzalayarak Büyükşehir Belediyesi’ne yetki verdi. Projenin 1/1000’lik imar planları Şubat ayında Büyükşehir Meclisi’ne geliyor.