Emlak Konut Muratpaşa ihalesi kazananı Mesa Mesken oldu!

 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Antalya Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 2. oturumu bugün yapıldı. İhalenin kazananı Mesa Mesken oldu.

 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Antalya Muratpaşa Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinde en yüksek teklifi Mesa Mesken Sanayii A.Ş sundu. Firma arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri olarak 302 milyon 100 bin TL, arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak 1 milyar 60 milyon TL teklif verdi. En yüksek ikinci teklifi ise Eltes İnşaat Tesisat San. Tic. A.Ş 225 milyon 750 bin TL olarak verdi.

 

Yeni Proje geliyor

Arsa alanı ise 40 bin metrekare, emsale esas inşaat alanı 60 bin metrekare olarak belirlenen Emlak Konut Muratpaşa arsasında ticaret ve turizm alanı yapılacak. Muratpaşa Bahçelievler 12581 ada 6 parsel numaralı arsanın emsal değeri 1.50. Yapılacak projede kat yüksekliği en fazla 12 olabilecek.

 

Plan notlarıyla ilgili bilgiler;

Ticaret + turizm alanında; iş merkezleri, ofis, büro, alışveriş merkezi, çok katlı mağaza, çarşı, sinema, tiyatro, müze, kütüphane, sergi salonu gibi ticari, kültürel ve sosyal tesisler, otel, motel, tatil köyü, apart otel gibi konaklama tesisleri, restoran, lokanta, düğün salonu gibi eğlenceye yönelik birimler, yönetim binaları, banka ve finans kurumları yer alabilir.

 

 

İhale sonucu için tıklayın