Emlak Konut 2018 kampanyası başlıyor!

Emlak Konut 2018 kampanyası başlıyor. 2018 yılına hızlı bir başlangıç yapan Emlak Konut GYO yeni kampanyasının detaylarını açıkladı.

Emlak Konut GYO, 84 ay 0 faiz ile ilgili dün Emlak Konut’un Ataşehir’deki genel merkezinde gerçekleştirilen toplantıda detayları anlattı.

Toplantıya Emlak Konut Genel Müdür Yardımcısı Sinan Ayoğlu, Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum ve Emlak Konut Genel Müdür Yardımcısı Hakan Akbulut katıldı.

 

2018 Emlak Konut kampanyası ödemeleri nasıl olacak?

Emlak Konut GYO’nun kampanyasında yüzde 10 peşinat ve 84 aylık ödeme planı sağlanıyor. Yüzde 10 peşinat ve 84 aylık ödeme planı kapsamında, alım yapanlardan faiz talep edilmeyecek.

Ayrıca teslimi 3 yıl olarak baz alınan konutlar için de yüzde 5 ya da 10 tutarında bir ara ödeme alınacak. Mart sonuna kadar devam edecek kampanyanın amacı tüketicileri faiz yükünden kurtarmak ve piyasayı canlı tutmak olarak açıklandı.

Kampanya ne zaman başlıyor?

Emlak Konut GYO yüklenicilerinin Ocak-Mart döneminde uygulayacağı kampanya hakkında Murat Kurum şu açıklamayı yaptı: “84 ay sıfır faizli yeni bir kampanya başlıyor. Projeye göre, müteahhitin durumuna göre bu oranlar değişecek. GYODER, KONUTDER üyeleri de bu kampanyaya dahil oldu”