Dubai Bvlgari Hotel’in dekarasyonunu AHK Woldwide yapacak!

AHK Woldwide

Antalya’da 1996 yılında kurulan, Türkiye, Azerbaycan, Rusya ve Dubai başta olmak üzere birçok ülkede önemli projelere imza atan Antalya firması AHK Woldwide, Dubai’de 2017’de hizmete girecek Bvlgari Hotel&Resort’ün iç dekorasyonunu yapacak.
Türkiye’de Mandarin Oriental, Raffles, yurtdışında ise ‘Bvlgari’ ve ‘W’ gibi önemli zincirlere imza attıklarını kaydeden Antalya AHK Wordwide’ın Yönetim Kurulu Başkanı İç Mimar Haldun Kilit, Dubai Palmiye Adası’ndaki 4 prestijli tesiste de imzalarının bulunduğunu belirtti.

SIRRI ÖZGÜNLÜK
Bvlgari Hotel& Resort’ta 100 oda ve süit, 20 hotel villa, 173 residence bulunduğunu kaydeden Kilit, tüm mobilyaların Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki AHK Fabrikası’ndan ihraç edileceğini kaydetti. Kentlerin farkını ortaya koyabilmeleri için çekici, prestijli ve kimliği olan simgesel mimari yapılar ve markalar ürettiklerini anlatan Kilit, başarılarının sırrının ise ‘özgünlük’ olduğunu kaydetti. Kilit, Antalya OSB’de ürettiklerin mobilyaların dünyanın dört bir yanında tercih edilmesinin Türkiye için büyük bir başarı olduğunu söyledi.

Sabah Akdeniz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*