Concorde Luxury Resort Kıbrıs Haziran’da açılıyor!

 


Concorde Luxury Resort Kıbrıs Haziran’da açılıyor. Antalya’da 2005 yılından itibaren faaliyet gösteren Concorde Hotels&Resorts, Concorde Deluxe Resort Lara’nın ardından ikinci otel yatırımını Kıbrıs’a yaptı..

Hürriyet Gazetesi’nde yer alan habere göre, Concorde Luxury Resort 150 milyon dolar yatırımla inşa edildi. Ada’nın Bafra bölgesinde yer alan Concorde Luxury Resort Haziran ayında açılacak.

Concorde Hotels&Resorts Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Yağcı yatırımlara devam edeceklerini ifade ederek şunları söyledi; “Kıbrıs’ın ilk Luxury Villa konseptini sunuyoruz. Bir diğer öne çıkan özellik de yurtdışından getirttiğimiz 200’ün üzerinde bitki türüyle bütünleştirdiğimiz peyzaj çeşitliliği. Kıbrıs’a yeni bir soluk getireceğiz. Otelimiz 569 oda ve yaklaşık 1.700 yatak kapasitesine sahip ve yaklaşık 125 bin metrekarelik alan üzerinde yer alıyor. Concorde Luxury Resort’ün açılmasıyla yaklaşık 1.500 kişiye istihdam sağlayacağız. Zaf Grup olarak, turizm yatırımları kapsamında sadece Kıbrıs’ta değil, Türkiye’de ve yurt dışında da yatırımlar yapmak için sürekli fizibilite yapıyoruz”