Balance Güneşli projesi!

balance

Balance Gayrimenkul’ün 300 milyon TL yatırımla inşa ettiği Balance Güneşli projesi 17 dönüm alan üzerinde yayılıyor. Projede toplam 311 bağımsız bölüm yer alıyor.

İnşaat alanı 83 bin metrekare olan projede yatay ve dikey olmak üzere iki farklı mimari kullanılıyor. Balance Güneşli projesi Plaza Ofis, Cadde Ofis, Loft Ofis, Stüdyo Ofisler olmak üzere her ölçekteki şirketin ofis ihtiyacına yönelik alanlardan meydana geliyor.

Fitness salonu, yaklaşık 700 metrekarelik sosyal tesisleri, pilates stüdyoları, cafe/restoran, sauna ve buhar odaları, cep sineması, müzik odası, hobi odaları gibi sosyal alanlara sahip projede ofis fiyatları 371 bin TL’ den başlıyor.

Balance Güneşli projesi konum olarak; inşaatı süren metro hatlarının yanı sıra, metrobüs durakları, Atatürk Havalimanı, 3. havalimanına bağlantı yolu, İstoç, Masko, CNR, Ataköy Marina gibi önemli merkezlere çok yakın.

Balance Güneşli projesi metrekare fiyatları 6 bin 670 TL ile 8 bin 456 TL (KDV hariç fiyatlar) arasında değişiyor. 311 bağımsız bölümün yer aldığı proje 300 milyon TL yatırım bedeline sahip.

Telefon: 0212 447 47 07
Web: balancegunesli.com.tr
Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com