1

Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürboğan İnşaat Ortak Girişimiyle hayata geçirilecek projede 310 adet konut ve 18 adet ticari birim bulunuyor. İşte Aris Grand Tower fiyat listesi…

Aris Grand Tower fiyat listesi daire alanlarına göre değişiklik gösteren projede teslimlerin 2018 yılının Mayıs ayında yapılması planlanıyor. 44 bin metrekare inşaat alanına sahip proje 110 milyon TL yatırım bedeline sahip.


Ön talep toplanan proje konum olarak; TEM Otoyolu’na 5 dakika, Metrobüs’e ve E5 Otoyoluna 2 dakika uzaklıkta yer alıyor. İstanbul Beylikdüzü – Esenyurt aksında yükselen Aris Grand Tower’da 310 daire ve 18 ticari birim mevcut.

Aris Grand Tower projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlanan büyüklükleri 70 ile 170 metrekare arasında daireler dizayn edildi.

Satışların Mart ayının ikinci yarısında başlaması planlanan projede ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinde kalan bedel için 36 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor.

2

Aris Grand Tower fiyat!
Aris Grand Tower fiyat listesi kapsamında fiyatlar 229 bin TL’den başlıyor.

Zerka İnşaat, Kaymakçı İnşaat, Nihal İnşaat ve Gürboğan İnşaat Ortak Girişimiyle yükselen projede sauna, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu gibi sosyal alanlar bulunuyor.

Aris Grand Tower iletişim
Telefon: 444 2320
Web: http://arisgrandtower.com/
Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com

, , , , , ,

Hemen Teslim 5 proje