Akkent Paradise Gardens kapalı yüzme havuzu 11 Aralık’ta açılıyor!

Akkent Paradise Gardens Residence 2015 satış fiyatları

Akkent Paradise Gardens’ta inşaat hızla ilerliyor. Projede pek çok bölüm tamamlanma aşamasında. 11 Aralık Cuma günü saat 14.00’da Rutkay Aziz ile birlikte projenin marka yüzü Doğa Rutkay, yılın son fırsatını, Akkent kapalı yüzme havuzunu açarak başlatıyor. Akkentlilere özel yeni yaşam tarzı gözler önüne serilecek.

Akkent’in doğasıyla tanışma zamanı.
Sadece bir ev değil, yaşam standartlarını yükselten prestijli bir hayat sunma hedefi ile çalışan Ünal Akpınar İnşaat; Akkentlilere ve Akkentli olmak isteyenlere projeyi daha yakından görmeleri ve gelecekte yaşayacakları hayata yakından tanıklık etmeleri için; Güney cephe 3+1 ve 2+1, Güneydoğu cephe 3+1 ve 2+1 ve Güney batı cephe 3+1’den oluşan farklı tiplerde örnek daireler ile Akkent aktivite alanlarından kapalı yüzme havuzu göz dolduran farklı mimarisi ve teknik donanımıyla tamamladı.


Yeni satış ofisi şimdi Akkent Paradise Gardens içinde…
Daha önce Akkent 1’in yanında bulunan satış ofisi Akkent Paradise Gardens içine taşınıyor. Kapalı yüzme havuzunun hemen yanında yer alan satışofisi ile Akkent’in ayrıcalıklarla dolu yaşam standartları hakkında bilgi alırken, aktivite alanlarını yakından görebilecek, örnek dairelere yaşam alanlarının içinde ulaşarak, Akkent’te sizleri bekleyen hayata tanıklık edeceksiniz.

Doğa Rutkay Akkent’i yakından inceleyecek
Ekim ayı içerisinde gerçekleştirilen reklam çalışması ile Rutkay Aziz ile birlikte Akkent Paradise Gardens’ın marka yüzü olan Doğa Rutkay, projeyi çok beğenmiş ve yatırım amaçlı daire sahibi olma isteğini ifade etmişti. Şimdi hızla ilerleyen inşaat aşamalarını yakından görmek için yeniden Ankara’ya geliyor.

11 Aralık Cuma günü Ankaralıların beğenisine sunulacak olan Akkent Paradise Gardens kapalı aktivite alanları ve yeni satış ofisi açılışını yapacak olan Rutkay, Akkent’te yılın son fırsatını açıklayacak.

Akkent’te hayatın doğası çok özel
Akkent Paradise Gardens’ta çok özel ve zengin sosyal donatılarla çevrelenmiş 141 adet 4+1, 207 adet 3+1 ve 84 adet 2+1 dairenin yanında 36 adet cadde dükkan ve Akkent Çarşı bulunuyor.

Proje; 75 dönüm yeşil alandan oluşan özel peyzaj düzenlemesi ile yemyeşil ağaçların, rengarenk çiçeklerin süslediği bir çevrede, özlenen mahalle kültürünü yeniden yaşatmayı hedefliyor.

Bireyselliğin değil, paylaşma kültürünün oluşturularak komşuluk ilişkilerinin yeniden yaşanacağı, aile değerlerinin korunduğu Akkent Paradise Gardens, Batıkent’te inşa ediliyor.

Barındırdığı tüm unsurlarla bir ailenin ihtiyaç duyabileceği her şeyi bir araya toplayan projede çocuklara ayrı önem veriliyor.
Spor alanında hünerlerini sergileyebilecekleri basketbol, voleybol ve halısaha, yaz kış özgürce kulaç atabilecekleri yüzme havuzu ve aqua park, mini golf, kaykay pisti, bisiklet yolu ve daha da fazlası ile özellikle çocuklar için oluşturulan sosyal alanlar, spor aktiviteleri ile sosyalleşmelerini sağlayamayı, güven içinde oynayarak ve eğlenerek büyümelerini hedefliyor.

Akkent Koruluğu ve cennet bahçeleri içinde yer alan gazebolar, süs havuzları, yürüyüş yolları, parklar ve oyun alanlarıyla donatılmış keyifli yapısı ile sakinlerine doğa ile içiçe özel bir yaşam sunuyor.

Akkent Paradise Gardens, hayatın daha keyifli ve daha sosyal yaşanması için çok özel olanaklar sağlıyor.
Kentin gürültüve karmaşasından uzak, hem doğanın içinde, hem şehrin merkezine yakın. Kayıp zamanları hayatınıza geri kazandıran, yaşamınıza keyif ve tat katacak yeni bir hayat standardı, sadece bir ev değil yaşam standartlarınızı yükselten prestijli bir hayat Akkent Paradise Gardens’da sizleri bekliyor.

Akkentli olmanın tarzı bu
Akkent, inşaat kalitesinden çevreci ve sürdürülebilir konut anlayışına, sosyal donatılara kadar sunduğu pek çok avantajın yanında, ödeme avantajları ile de dikkat çekiyor. Konut almayı düşünenler için şimdi Akkent’ten ev almanın tam zamanı. Bankasız, vade farksız 41 ay taksitle 15 Ocak 2016’ya kadar Akkent’ten ev alanlar Mercedes B180 CDI kazanma şansıda yakalıyor.

www.akkent.com.tr

, , , , , , , ,

Hemen Teslim 5 proje